"2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 тамыздағы № 27/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 тамызда № 5-19-188 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2 - VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қантарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 443 772 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 596 595 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 429 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 40 207 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 2 793 541 мың теңге;
2) шығындар – 4 525 174 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру –11 479 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 951мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 92 881 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 14 430 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 951 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 августа 2018 года № 27/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 августа 2018 года № 5-19-188. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 443 772 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 596 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 429 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 793 541 тысяч тенге;
2) затраты – 4 525 174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –11 479 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 951 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 881 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 881 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 14 430 тысяч тенге;
погашение займов – 2 951 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81 402 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 25 166 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған нысаналы ағымдағы трансферттер 22 064 мың теңге сомасында көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 129 534 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға 304 764 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.";
11 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 282 643 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
13 - тармақта:
1), 3) және 4) - тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5 - қосымшаға сәйкес,қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге 59 549 мың теңге сомасында;";
"3) 7 - қосымшаға сәйкес,мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 7 659 мың теңге сомасында;";
"4) 8 - қосымшаға сәйкес,елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға 196 мың теңге сомасында;"
5) - тармақша келесі мазмұнмен толықтырылсын:
"5) 9 - қосымшаға сәйкес, жерлеу орындарын ұстауға және туыстары жоқ адамдарды жерлеуге 228 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 және 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 9 - қосымшасы осы шешімнің 5 - қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы В. Лонский
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 2 тамыздағы
№ 27/2-VI шешіміне
1-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 81 402 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 25 166 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 22 064 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 129 534 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 304 764 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 282 643 тысяч тенге.";
в пункте 13:
подпункты 1), 3) и 4) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 59 549 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"3) на капитальные расходы государственного органа в сумме 7 659 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"4) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 196 тысяч тенге, согласно приложению 8;";
дополнить подпункт 5) следующего содержания:
"5) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 228 тысяч тенге, согласно приложению 9.".
приложениям 1, 5, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению;
дополнить приложение 9 к указанному решению согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Лонский
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 2 августа 2018 года № 27/2-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата