"2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 31/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5-19-200 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5371 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 378 825,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 596 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 996 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 52 277 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –2 716 957,8 мың теңге;
2) шығындар – 4 460 227,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 685 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 951 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -92 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 087 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі –13 636 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 951 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2018 года № 31/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 декабря 2018 года № 5-19-200. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 378 825,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 596 595 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 996 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 52 277 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 716 957,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4 460 227,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 685 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 636 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 951 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 087 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 13 636 тысяч тенге;
погашение займов – 2 951 тысяча тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81 402 мың теңге";
13-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес, қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге 60 022 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
9-қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Сизиков
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 81 402 тысячи тенге.";
в пункте 13:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 60 022 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
приложение 9 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Сизиков
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
252974
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89962
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8747
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8130
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
40114
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2798
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57218
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
6827
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқжат мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
8620
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30558
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
68396
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68396
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39483
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1115
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
827
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25046
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1786
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
139
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
357172
1
Тұрғын үй шаруашылығы
312870
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27614
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
27614
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
18160
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
18160
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
267096

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252974
002
Программа занятости
89962
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8747
006
Оказание жилищной помощи
8130
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40114
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2798
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57218
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6827
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8620
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30558
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
68396
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39483
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1115
021
Капитальные расходы государственного органа
827
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
25046
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1786
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
139
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
357172
1
Жилищное хозяйство
312870
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27614
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27614
464
Отдел образования района (города областного значения)
18160
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18160
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
267096