2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5-19-201 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73,75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 362 357,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 652 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 156,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 076 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 646 530 мың теңге;
2) шығындар – 5 448 155,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 201,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 062,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 37 088 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 37 088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 73 911,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 911,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 062 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 710,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешімімен (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) белгіленген аудан бюджетіне 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзiнен ұсталмайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтерінің 100 пайыз мөлшерінде орындалуы қабылдансын.

О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5-19-201. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 362 357,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 652 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 156,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 646 530 тысяч тенге;
2) затраты – 5 448 155,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 201,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 062,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 861 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 37 088 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 37 088 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 911,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 911,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 062 тысячи тенге;
погашение займов – 3 861 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 710,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).

3. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 2019 жылға арналған 1 985 691 мың теңге сомада, 2020 жылға арналған 1 985 691 мың теңге сомада және 2021 жылға арналған 1 985 691 мың теңге сомада аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция көлемі ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 314 428 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін, оның ішінде:
"Шемонаиха қ. әкімінің аппараты" ММ - 165 886 мың теңге;
"Первомайский к. әкімінің аппараты" ММ - 15 080 мың теңге;
"Усть-Таловка к. әкімінің аппараты" ММ - 89 455 мың теңге;
"Верх-Уба ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ -15 322 мың теңге;
"Выдриха ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ - 15 394 мың теңге;
"Вавилон ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ - 2 819 мың теңге;
"Зевакино ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ - 10 472 мың теңге.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджеттік қаражат есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 5 929 мың тенге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 4-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған нысаналы ағымдағы трансферттер 26 262 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 436 354,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

3. Учесть в районном бюджете объем бюджетных субвенции, переданных из областного бюджета в бюджет района на 2019 год в сумме 1 985 691 тысяча тенге, на 2020 год в сумме 1 985 691 тысяча тенге и на 2021 год в сумме 1 985 691 тысяча тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов в сумме 314 428 тысяч тенге, в том числе:
ГУ "Аппарат акима г. Шемонаиха" - 165 886 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима п. Первомайский" - 15 080 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима п. Усть-Таловка" - 89 455 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Верх-Убинского сельского округа" - 15322 тысячи тенге;
ГУ "Аппарат акима Выдрихинского сельского округа" - 15 394 тысячи тенге;
ГУ "Аппарат акима Вавилонского сельского округа" - 2 819 тысяч тенге;
ГУ "Аппарат акима Зевакинского сельского округа" - 10 472 тысячи тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 5 929 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 26 262 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 436 354,1 тысячи тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға 150 632 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-1 - тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 16.07.2019 № 42/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 002 426, мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты, жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен 178 812 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу көзделсін.
11-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылдың қорытындысы бойынша қалыптасқан үнемдеу есебінен төмен тұрған бюджеттен 561 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 11-1 - тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.03.2019 № 36/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Аудандық бюджет шығыстарында келесі бағдарламалар бойынша шығындар көзделсін:
1) 5-қосымшаға сәйкес, қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтерге 66 334 мың теңге сомасында;
2) 6-қосымшаға сәйкес, елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 1 262 мың теңге сомасында;
3) 7-қосымшаға сәйкес, елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға 1000 мың теңге сомасында;
4) 8-қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 6700 мың теңге сомасында;
5) 9-қосымшаға сәйкес, елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 2 413 мың теңге сомасында;
6) 10-қосымшаға сәйкес, жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге 15 514 мың теңге сомасында;
7) 11-қосымшаға сәйкес, аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттерге 192 270 мың теңге сомасында;
8) 13-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 4 112 мың теңге сомасында.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.03.2019 № 36/5-VI; 26.04.2019 № 39/2-VI ; 16.07.2019 № 42/2-VI; 18.10.2019 № 45/6-VI; 22.11.2019 № 47/2-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 150 632 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.07.2019 № 42/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 002 426,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год распределение сумм целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 178 812 тысяч тенге.
11-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета за счет экономии, сложившейся по итогам 2018 года в сумме 561 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.03.2019 № 36/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
12. В расходах районного бюджета предусмотреть затраты по программам:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 66 334 тысячи тенге, согласно приложению 5;
2) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 1 262 тысячи тенге, согласно приложению 6;
3) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 1000 тысяч тенге, согласно приложению 7;
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах в сумме 6 700 тысяч тенге, согласно приложению 8;
5) на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 2 413 тысяч тенге, согласно приложению 9;
6) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 15 514 тысяч тенге, согласно приложению 10;
7) на трансферты из районного бюджета бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам в сумме 192 270 тысяч тенге, согласно приложению 11.
8) на капитальные расходы государственного органа в сумме 4 112 тысячи тенге, согласно приложению 13.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.03.2019 № 36/5-VI ; от 26.04.2019 № 39/2-VI ; от 16.07.2019 № 42/2-VI; от 18.10.2019 № 45/6-VI; от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

13. 12-қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
14. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 47/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

13. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата, согласно приложению 12.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

14260
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1512
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4058
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4058
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4058
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
21121
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
21121
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21121
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20531
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
590
12
Көлiк және коммуникация
62626
1
Автомобиль көлiгi
57152
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6700
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50452
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
50452
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5474
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5474
037
Әлеуметтік манызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5474
13
Басқалар
71637
3
Кәсіпкерлік қызметті колдау және бәсекелестікті қорғау
11791
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлiмi
11791
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11591
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Басқалар
61846
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
61846
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
5929
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46710
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

14260
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1512
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4058
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4058
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4058
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21121
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21121
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21121
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
20531
015
Капитальные расходы государственного органа
590
12
Транспорт и коммуникации
62626
1
Автомобильный транспорт
57152
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6700
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6700
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50452
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50452
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5474
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5474
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5474
13
Прочие
71637
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11791
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11591
004
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие
61846
452
Отдел финансов района (города областного значения)
61846
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5929
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
46710
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3916
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3916
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі
Атауы
Білім беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
Жалпы білім беру
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 5-қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге сомаларды бөлу

452
Отдел финансов района (города областного значения)
3916
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3916
Приложение 4 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Наименование
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

16097
Барлығы
66334
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 6-қосымша
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға сомаларды бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 45/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
123 008 бағдарлама (мың теңге)
1
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1262
Барлығы
1262
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 7-қосымша
Елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға сомаларды бөлу
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 45/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
123 011 бағдарлама (мың теңге)
1
"Каменевка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
1000
Барлығы
1000
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне 8-қосымша
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге сомаларды бөлу
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.04.2019 № 39/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
123 013 бағдарлама (мың теңге)
1
"Волчанка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
2700
2
"Разинский ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ
4000
Барлығы
6700
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

16097
Итого
66334
Приложение 6 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на освещение улиц населенных пунктов
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2019 № 45/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование
программа 123008 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1262
Итого
1262
Приложение 7 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на благоустройство и озеленение населенных пунктов
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2019 № 45/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование
программа 123011 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
1000
Приложение 8 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.04.2019 № 39/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование
программа 123013 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Волчанского сельского округа"
2700
2
ГУ "Аппарат акима Разинского сельского округа"
4000
Итого
6700
Приложение 9 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата

302
7
"Зевакино ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ бойынша
624
"Ауданның тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi" ММ бойынша
458113
176000
оның ішінде:
1
"Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты" ММ бойынша
176000
Барлығы
192270
Шемонаиха
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне
12-қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланды).
2. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 21/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5544 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 30 наурызда жарияланды).
3. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 04 мамырдағы № 24/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-182 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 29 мамырда жарияланды).
4. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 02 тамыздағы № 27/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-188 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 29 тамызда жарияланды).
5. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 29/11-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-194 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 қарашада жарияланды).

302
7
ГУ "Аппарат акима Зевакинского сельского округа"
624
ГУ "Отдел ЖКХ, ПТ и АД района"
458113
176000
в том числе по:
1
ГУ "Аппарат акима г. Шемонаиха"
176000
Итого
192270
Приложение 12 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2018 года).
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 21/2- VI "О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №19/2- VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5544, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 марта 2018 года).
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 04 мая 2018 года № 24/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-182, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 мая 2018 года).
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 02 августа 2018 года № 27/2- VI "О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-188, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 августа 2018 года).
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 25 октября 2018 года № 29/11- VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-194, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 ноября 2018 года).

6. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 31/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-200 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда жарияланды).
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

6. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 6 декабря 2018 года № 31/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-200, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 декабря 2018 года).
Приложение 13
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32/2-VI шешіміне
13-қосымша
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге сомаларды бөлу
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 01.03.2019 № 36/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 45/6-VI; 22.11.2019 № 47/2-VI шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
123 022 бағдарлама (мың теңге)
1
"Волчанка ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" ММ

от 24 декабря 2018 года
№ 32/2-VI
Распределение сумм на капитальные расходы государственного органа
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.03.2019 № 36/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 47/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование
Программа 123022 (тысяч тенге)
1
ГУ "Аппарат акима Волчанского сельского округа"