Шемонаиха қаласының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 408 шешімі және Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-19-202 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Шемонаиха қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2018 жылғы 26 қарашадағы Шығыс Қазақстан облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха қаласының келесі көшелері:
1) Советская көшесі Анатолий Иванов атындағы көше;
2) Урицкий көшесі Серікқазы Бекбосынов атындағы көше;
3) Чапаев көшесі Александр Капорин атындағы көше болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Горьковой
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова

О переименовании улиц города Шемонаиха
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 408 и решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32/5-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-19-202
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения города Шемонаиха, на основании заключения ономастической комиссии Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2018 года акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Шемонаиха:
1) улицу Советская в улицу имени Анатолия Иванова;
2) улицу Урицкого в улицу имени Серікқазы Бекбосынова;
3) улицу Чапаева в улицу имени Александра Капорина.
2. Настоящие совместные постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шемонаихинского района Д. Горьковой
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова