2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 14 қаңтарда № 5-19-203 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 49/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 49/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-201 болып тіркелді) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 461 926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –153 376 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 308 550 мың теңге;
2) шығындар – 486 758 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 832 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 832 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шемонаиха қаласы бюджетінде 165 886 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2019-2021 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2019 года № 5-19-203. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 49/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 49/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 461 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 153 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 308 550 тысяч тенге;
2) затраты – 486 758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 832 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 832 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 832 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2019 № 48/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджете города Шемонаиха объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет города на 2019 год в сумме 165 886 тысяч тенге.

3. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 377 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 266 мың теңге;
2) шығындар – 56 109 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 387 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын  қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 387 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 387 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 06.11.2019 № 46/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Первомайский кентінің бюджетінде 15 080 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
5. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті сәйкесінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 118 415 мың теңге;
2) шығындар – 148 788,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 057,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 057,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 057,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Усть-Таловка кентінің бюджетінде 89 455 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 722 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 377 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 79 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 266 тысяч тенге;
2) затраты – 56 109 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 387 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 387 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 387 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2019 № 46/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть в бюджете поселка Первомайский объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2019 год в сумме 15 080 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 731 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 415 тысяч тенге;
2) затраты – 148 788,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5057,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5057,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5057,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2019 № 48/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть в бюджете поселка Усть-Таловка объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка на 2019 год в сумме 89 455 тысяч тенге.

7. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер бюджеттік қаражат есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі жергілікті өкілетті органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
8. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде
2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –40 660 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –18 217 мың теңге;
2) шығындар – 43 564,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 904,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 904,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 904,5 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Вавилон ауылдық округінің бюджетінде 2 819 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
10. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде
2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –38 198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –30 166 мың теңге;
2) шығындар – 40 069 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 443 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 217 тысяч тенге;
2) затраты – 43 564,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 904,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 904,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 904,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2019 № 48/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть в бюджете Вавилонского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 2 819 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 166 тысяч тенге;
2) затраты – 40 069 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 871 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 871 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 15 322 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
12. 2019-2021 жылдарға арналған Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 809 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 849 мың теңге;
2) шығындар – 48 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 922 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 922 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 06.11.2019 № 46/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Выдриха ауылдық округінің бюджетінде 15 394 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
14. 2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 667 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 559 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 871 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1871 тысяча, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 871 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2019 № 48/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Учесть в бюджете Верх-Убинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 15 322 тысячи тенге.
12. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 809 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 849 тысяч тенге;
2) затраты – 48 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 922 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 922 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 922 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2019 № 46/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Учесть в бюджете Выдрихинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 15 394 тысячи тенге.
14. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 667 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 742 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 366 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 559 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 425 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Зевакино ауылдық округінің бюджетінде 10 472 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.
16. 22-қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 5 425 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2019 № 48/6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Учесть в бюджете Зевакинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 10472 тысячи тенге.
16. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата, согласно приложению 22.

2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 33/2-VI шешіміне
22-қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5425 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 19 қаңтарда жарияланды).
2. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 22/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-179 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 15 мамырда жарияланды).
3. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 25/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-183 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 1 маусымда жарияланды).
4. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 28/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-189 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 11 қырқүйекте жарияланды).
5. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 30/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-199 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталонды бақылау банкінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда жарияланды).

от 29 декабря 2018 года
№ 33/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 № 20/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5425, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 января 2018 года).
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 22/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-179, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 мая 2018 года).
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 мая 2018 года № 25/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-183, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 1 июня 2018 года).
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 17 августа 2018 года № 28/2- VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-189, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 сентября 2018 года).
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 20 ноября 2018 года № 30/2- VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2- VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-199, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 декабря 2018 года).