Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 5101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Байжанов
Облыстық мәслихат
хатшысы
М.Құлшар
2018 жылғы 16 наурыздағы
№ 16-13 Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір күші
жойылған шешімдерінің
тізбесі
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелген, 2016 жылы 27 желтоқсанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4703 тіркелген, 2017 жылы 16 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 1 маусымдағы № 10-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4812 тіркелген, 2017 жылы 7 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4905 тіркелген, 2017 жылы 3 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2018 года № 5101
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Байжанов
Секретарь
областного маслихата
М.Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 16 марта 2018 года № 16-13
Перечень
утративших силу некоторых решений
Западно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4628, опубликованное 27 декабря 2016 года в газете "Приуралье");
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2017 года № 9-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4703, опубликованное 16 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 июня 2017 года № 10-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4812, опубликованное 7 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4905, опубликованное 3 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4980 тіркелген, 2017 жылы 15 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4980, опубликованное 15 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).