Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 5443 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 25-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 27.05.2019 № 25-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастары 1-қосымшаға сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік автомобиль қатынастары 2-қосымшаға сәйкес;

Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2018 года № 5443. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года № 25-4
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 27.05.2019 № 25-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие перечни социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) сельские и внутрирайонные автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2;

3) қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастары 3-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 4-қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3) городские и пригородные автомобильные сообщения согласно приложению 3.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению 4.
3. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі №5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4517 тіркелген, 2016 жылғы 19 тамыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы №11-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі №5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4859 тіркелген, 2017 жылғы 19 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы №16-5 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі №5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5118 тіркелген, 2018 жылғы 17 сәуірінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года №5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4517, опубликованное 19 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2017 года №11-2 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года №5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4859, опубликованное 19 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года №16-5 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года №5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5118, опубликованное 17 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).