Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы № 1342 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5210 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 2532 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 31.12.2020 № 2532 қаулысымен (2021.01.01.бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 25 мая 2018 года № 1342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5210. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 2532
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 2532 (вводится в действие с 01.01.2021).

Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению.

2. "Орал қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары Р.Закаринге жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Мұқаев
Орал қаласы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Уральска" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Уральска Закарина Р.С.
4. Настоящее постановление вводятся в действие с 1 января 2018 года.
Аким города М.Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска № 1342

2018 жылғы 25 мамырдағы
№ 1342 қаулысына
қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Орал қаласы
1.
Солтүстік-батыстан Жайық өзенінен өтетін теміржол көпірінен теміржол жері шекарасы бойынша Деповская көшесі бойымен теміржол арқылы өтетін бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны шекарасына дейін, оның батыс шекарасы бойымен өтпелі тоғанға дейін, Жайық өзенінің ескі арнасы бойымен Жайық өзеніне дейін және оның жағалауы бойымен Горький тоғанына дейін, тоған бойымен Шаған өзеніне дейін, Шаған өзені бойымен Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
2,45
2.
Солтүстік-батыстан Шаған өзенінен өтетін теміржол көпірі арқылы жағалау бойымен Орал қаласының солтүстік шекарасы бойынша Орал-Самара жолына дейін, осы жолмен Шолохов көшесіне дейін, Шолохов көшесі бойымен Циолковский көшесіне дейін, Циолковский көшесі бойымен теміржол жеріне дейін, теміржол жері бойымен батыста Магистральная, Локомотивная көшелері, Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
2,45
3.
Солтүстіктен теміржол шекарасы бойынша С. Датұлы көшесіне дейін, одан әрі С. Датұлы көшесі бойымен оңтүстікке қарай батыс шекарасы бойынша Жайық өзеніне дейін, Жайық өзенінің жағалауымен оның ескі арнасына дейін, оның батыс шекарасындағы бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны бойымен Деповская көшесіне дейін, Деповская көшесімен теміржол Депосы ауданына дейін
2,45
4.
Солтүстіктен Циолковский көшесінің бұрышынан Шолохов көшесі бойымен шығысқа қарай Московская көшесінің бойымен, одан әрі жеке құрылыстар шекарасы бойымен оңтүстікке қарай теміржол жеріне дейін, Циолковский көшесіне дейін. Циолковский көшесі бойымен Шолохов көшесіне дейін
2,45
5.
Орал-Самара жолынан солтүстікке қаланың солтүстігі бойынша Солтүстік шығыстағы көпқабатты тұрғын үйлерді қоса және Желаев өндірістік торабымен қаланың шығыс шекарасы (Желаев ауылын қоспағанда) теміржол жері бойымен солтүстік-шығыс ауданындағы жеке құрылыстар шекарасына дейін және осы шекара бойымен Московский көшесі бойымен Орал-Самара тас жолына дейін
2,35
6.
Солтүстіктен С. Датұлы көшесінен теміржол жері шекарасы бойымен Жайық өзенінің аңғарына дейін, оның жағалауындағы оңтүстік және батыс шекараларындағы Жайық өзені көпірінен С. Датұлы көшесінің бойымен солтүстікке қарай теміржол жеріне дейін
2,25
7.
Зашаған кентінің жерлері, солтүстіктен қоса алғанда Деркөл кенті аумағындағы жол торабынан темір жол бойымен Шаған өзеніне дейін, оның оңтүстігіне оң жағалауымен сағасына дейін, Анискино көлі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен "Ізденіс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жерінің шекарасына дейін, Меловые горки ауылын қоса одан әрі қала жерінің оңтүстік шекарасы бойымен Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасының жеріне дейін, одан әрі Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасы жерінің шекарасы бойымен жол торабына дейін
2,25
8.
Деркөл кентінің жерлері, 2-газ тарату стансасын қоса, "Үміт" ауылы, "Белая казарма" аймағы, Деркөл, Шаған өзендері аңғарындағы жерді қоса алғанда, Шаған өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейін

от 25 мая 2018 года
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение
объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
город Уральск
1.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Урал вдоль границ земель железной дороги по улице Деповская, до переезда через железную дорогу до границы бывшего Автотранспортного предприятия-1, вдоль его западной границы до Перевалочной рощи, вдоль старицы до реки Урал и вдоль его берега до рощи Горького, вдоль рощи до реки Чаган, вдоль реки Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган
2,45
2.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Чаган вдоль берега, по северной границе города Уральск до дороги Уральск-Самара, по этой дороге до улицы Шолохова, по улице Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до земель железной дороги, вдоль земель железной дороги на Запад по улицам Магистральная, Локомотивная до железнодорожного моста через реку Чаган
2,45
3.
На севере по границе земель железной дороги до улицы С. Датулы, по улице С. Датулы до моста через реку Урал вдоль берега реки Урал до старицы, вдоль нее по западной границе бывшего Автотранспортного предприятия-1 до улицы Деповская, по улице Деповская до района железнодорожного Депо
2,45
4.
На севере от угла улицы Циолковского по улице Шолохова на восток по улице Московская, далее по границе индивидуальных застроек на юг до земель железной дороги до улицы Циолковского, по улице Циолковского до улицы Шолохова
2,45
5.
От дороги Уральск-Самара на севере по северной границе города включая малоэтажные застройки северо-восточного жилого района и Желаевский промышленный узел по восточной границе города (без села Желаево) вдоль земель железной дороги до границы индивидуальных застроек северо-восточного района и вдоль ее границы по улице Московская до трассы Уральск-Самара
2,35
6.
С севера от улицы С. Датулы по границе земель железной дороги на восток до Поймы реки Урал, вдоль его берега до моста через реку Урал по улице С. Датулы на север до земель железной дороги
2,25
7.
Земли поселка Зачаганск, включая на севере от путепровода в районе поселка Деркул вдоль железной дороги до реки Чаган, на юг вдоль его правого берега до устья, вдоль озера Анискино до реки Урал, вдоль берега реки Урал до границы земель товарищества с ограниченной ответственностью "Ізденіс", включая село Меловые горки, далее по южной границе земель города до земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции, далее по границе земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции до путепровода
2,25
8.
Земли поселка Деркул, включая газораспределительную станцию-2, поселок "Үміт", район "Белая казарма", земли в пойме рек Деркул, Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган