Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 5257 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 28.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-3 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5008 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29 062 911 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 981 417 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209 298 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 469 437 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 402 759 мың теңге;
2) шығындар – 30 216 046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 875 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 875 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 028 135 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 028 135 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 875 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 375 221 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 528 356 мың теңге.";
7-2 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7-2. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте кенттік бюджеттерге облыстық және қалалық бюджеттер қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 144 239 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды кенттік бюджеттерге бөлу Орал қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года № 17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июня 2018 года № 5257. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 15 декабря 2017 года №17-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5008, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 062 911 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 981 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 209 298 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 469 437 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 402 759 тысяч тенге;
2) затраты – 30 216 046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 875 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 875 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 028 135 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 028 135 тысяч тенге:
поступления займов – 9 875 000 тысяч тенге;
погашение займов – 1 375 221 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 528 356 тысяч тенге.";
пункт 7-2 изложить в следующей редакции:
"7-2. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам поселков, выделяемые за счет средств областного и городского бюджетов в общей сумме 144 239 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам поселков осуществляется на основании постановления акимата города Уральска.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы міндетін атқарушы А. Әубекеров
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 15 маусымдағы
№23-2 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№17-3 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности председателя сессии А.Аубекеров
Секретарь маслихата А.Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 15 июня 2018 года №23-2
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 15 декабря 2017 года №17-3
Городской бюджет на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование