Орал қаласы Желаев ауылдық округіндегі кейбір көшелерді қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Желаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 5468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Желаев ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облысы жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылдың 24 тамыздағы қорытындысы негізінде, Желаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы Желаев ауылдық округінің келесі көшелеріне қайта атаулар берілсін:
Агрегатная көшесі - Бірлік көшесі;
Трудовая көшесі – Еңбекші көшесі;
Кленовая көшесі- Көктем көшесі;
Железнодорожная көшесі - Теміржолшылар көшесі;
Озерная көшесі - Айдын көшесі;
Курганная көшесі - Қорған көшесі;
1-Вербовая көшесі - Жайық көшесі;
2-Вербовая көшесі - Медеу көшесі;
3-Вербовая көшесі - Алакөл көшесі;
4-Вербовая көшесі - Арна көшесі;
Шоссейная көшесі – Самұрық көшесі.
2. Желаев ауылдық округі әкімі аппаратының абаттандыру бөлімінің басшысына (Н.Багискалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Желаев ауылдық округі әкімі аппаратының абаттандыру бөлімінің басшысы Н.Багискалиевке жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Желаев ауылдық округінің әкімі Т.Ашигалиев

О переименовании некоторых улиц в Желаевском сельском округе города Уральска
Решение акима Желаевского сельского округа города Уральска Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2018 года № 5468
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании подпункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Желаевского сельского округа и на основании заключения Западно – Казахстанской областной ономастической комиссии, аким сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать следующие улицы Желаевского сельского округа города Уральска:
улица Агрегатная – улица Бірлік;
улица Трудовая – улица Еңбекші;
улица Кленовая - улица Көктем;
улица Железнодорожная – улица Теміржолшылар;
улица Озерная - улица Айдын;
улица Курганная - улица Қорған;
улица 1-Вербовая - улица Жайық;
улица 2-Вербовая – улица Медеу;
улица 3-Вербовая – улица Алакөл;
улица 4-Вербовая – улица Арна;
улица Шоссейная – улица Самұрық.
2. Руководителю отдела благоустройства Аппарата акима Желаевского сельского округа (Н.Багискалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя отдела благоустройства Н.Багискалиева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Желаевского сельского округа Т.Ашигалиев