Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 5128 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 30-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 19.02.2019 № 30-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 523 600 мың теңге:
салықтық түсімдер – 969 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 046 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 548 153 мың теңге;
2) шығындар – 6 604 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 032 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 165 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 115 913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 130 490 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 130 490 мың теңге:
қарыздар түсімі – 165 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 115 913 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80 458 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2018 года № 5128. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2019 года № 30-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.02.2019 № 30-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 523 600 тысяч тенге:
налоговые поступления – 969 210 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 046 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 191 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 548 153 тысячи тенге;
2) затраты – 6 604 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 032 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 165 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 115 913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 130 490 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 130 490 тысяч тенге:
поступление займов – 165 945 тысяч тенге;
погашение займов – 115 913 тысяч тенге ;
используемые остатки бюджетных средств – 80 458 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

14 963
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 717
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 717
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
135 853
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
18 504
6
Жер қатынастары
24 098
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 098
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 218
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
7 880
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 840
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 840
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
37 840
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 475
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 475
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 475
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 475
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлік және коммуникация
149 785
1
Автомобиль көлігі
148 725
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14 963
003
Капитальные расходы государственного органа
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 717
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 717
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
135 853
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
18 504
6
Земельные отношения
24 098
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 098
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 218
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7 880
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 840
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 840
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки
специалистов
37 840
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 475
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 475
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 475
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 475
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
149 785
1
Автомобильный транспорт
148 725
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)