Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 21-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 шілдеде № 5286 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 30-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 19.02.2019 № 30-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 623 647 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 072 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 046 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 544 876 мың теңге;
2) шығындар – 6 704 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 032 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 165 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 115 913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 130 490 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 130 490 мың теңге:
қарыздар түсімі – 165 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 115 913 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80 458 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 июля 2018 года № 5286. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2019 года № 30-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.02.2019 № 30-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 623 647 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 072 534 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 046 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 191 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 544 876 тысяч тенге;
2) затраты – 6 704 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 032 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 165 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 115 913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 130 490 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 130 490 тысяч тенге:
поступление займов – 165 945 тысяч тенге;
погашение займов – 115 913 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 458 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

19 184
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
50
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
196 677
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 126
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 717
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 717
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 032
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
156 031
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
18 504
6
Жер қатынастары
21 573
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 573
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 693
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
4 880
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 840
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 840
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
37 840
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 897
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 897
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 897
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 675
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 222
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлік және коммуникация

19 184
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50
010
Развитие объектов сельского хозяйства
50
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
196 677
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 126
003
Капитальные расходы государственного органа
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 500
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 717
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 717
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 032
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
156 031
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
18 504
6
Земельные отношения
21 573
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 573
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 693
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 880
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 840
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 840
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки
специалистов
37 840
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 897
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 897
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 897
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 675
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 222
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации