Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 13-1 "Ақжайық ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 25-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қарашада № 5385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 13-1 "Ақжайық ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4956 тіркелген, 2017 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т.А.Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С.Уразова
Мәслихат хатшысы С.Сиражев

О признании утратившим силу решение Акжаикского районного маслихата от 27 октября 2017 года № 13-1"Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Акжаикскому району на 2018-2019 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 25-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 ноября 2018 года № 5385
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акжаикского районного маслихата от 27 октября 2017 года № 13-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Акжаикскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4956, опубликованное 29 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю организационного отдела аппарата районного маслихата (Т.А. Горбунова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Уразова
Секретарь маслихата С.Сиражев