Ақсай қаласында жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 32-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 5464 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсай қаласында жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Ан
Мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 32-10
шешіміне қосымша
Ақсай қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель в городе Аксай
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2018 года № 32-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2018 года № 5464
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель в городе Аксай согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В.Ан
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 12 декабря 2018 года № 32-10
Проект (схема) зонирования земель города Аксай