Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 5135 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 25-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 484 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 273 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 835 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 209 156 мың теңге;
2) шығындар – 3 525 373 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 877 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 543 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 666 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 543 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 666 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 126 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 14 337 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды аудандық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 5135. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-5
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2019 № 25-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5017, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 484 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 273 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 835 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 209 156 тысяч тенге;
2) затраты – 3 525 373 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 877 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 543 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 666 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 003 тысячи тенге;
поступление займов – 68 543 тысячи тенге;
погашение займов – 18 666 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 126 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме – 14 337 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

15 672
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 511
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 579
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 179
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
148 706
1
Ауыл шаруашылығы
121 845
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 242
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 242
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
109 603
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 178
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
631
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
79 869
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 425
6
Жер қатынастары
10 436
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 436
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 436
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16 425
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 425
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16 425
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 543
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 543
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 543
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 543
12
Көлiк және коммуникация
32 400
1
Автомобиль көлiгi
32 400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

15 672
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 511
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 179
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
148 706
1
Сельское хозяйство
121 845
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 242
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
109 603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 178
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 500
010
'Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
631
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
79 869
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 425
6
Земельные отношения
10 436
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 436
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 436
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16 425
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 425
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 425
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 543
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 543
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 543
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 543
12
Транспорт и коммуникации
32 400
1
Автомобильный транспорт
32 400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)