2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қаңтарда № 5514 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5483 тіркелген) сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Сайқын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 120 886 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 235 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 104 319 мың теңге;
2) шығындар – 123 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 714 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 714 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 714 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 33-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Орда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 736 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 63 991 мың теңге;
2) шығындар – 77 405 мың теңге;

О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2019 года № 5514. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2018 года 22-2 "О районном бюджете на 2019–2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5483) Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Сайхинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 886 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 332 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 235 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 104 319 тысяч тенге;
2) затраты – 123 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 714 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 714 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 714 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.12.2019 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
"2. Утвердить бюджет Урдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 736 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 63 991 тысяча тенге;
2) затраты – 77 405 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 669 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 669 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 33-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 275 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 59 163 мың теңге;
2) шығындар – 66 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 764 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қ қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 764 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.12.2019 № 33-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5483 тіркелген) сәйкес қалыптасады.
5. 2019 жылыға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 178 187 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Сайқын ауылдық округі – 79 968 мың теңге;
Орда ауылдық округі – 50 977 мың теңге;
Бисен ауылдық округі – 47 242 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 669 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 669 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.12.2019 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
"3. Утвердить бюджет Бисенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 275 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 163 тысячи тенге;
2) затраты – 66 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 764 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 764 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 764 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.12.2019 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Поступления в бюджет сельских округов на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №22-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5483).
5. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление субвенций передаваемых из районного бюджета в сумме 178 187 тысяч тенге:
Сайхинский сельский округ – 79 968 тысяч тенге;
Урдинский сельский округ – 50 977 тысяч тенге;
Бисенский сельский округ – 47 242 тысячи тенге.

6. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
7. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қыметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақының 25% - ға көтеру қарастырылсын.

6. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
7. Предусмотреть гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.

8. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Мендешев
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Сайқын селолық округ бюджеті

8. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е.Мендешев
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №23-1
Бюджет Сайхинского сельского округа на 2019 год