Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 21-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 5184 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 27.02.2019 № 32-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5042 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 776 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 18 324 мың теңге;
2) шығындар – 46 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 832 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 апреля 2018 года № 5184. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2019 № 32-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5042, опубликованное 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 324 тысячи тенге;
2) затраты – 46 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанаказанского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 45 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 832 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 251 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Жаңақала ауылдық округі – 8 577 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 13 231 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 24 142 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 12 739 мың теңге;
Мастексай ауылдық округі – 24 486 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 10 997 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 9 747 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 350 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 550 мың теңге;
Мастексай ауылдық округі – 350 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Жангалинский сельский округ – 8 577 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 13 231 тысяча тенге;
Жанажолский сельский округ – 24 142 тысячи тенге;
Копжасарский сельский округ – 12 739 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 24 486 тысяч тенге.
Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступления целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в сумме 10 997 тысяч тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 9 747 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 350 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 550 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 350 тысяч тенге.";
приложение 14713 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.