Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 24-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 шілдеде № 5298 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 27.02.2019 № 32-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне  және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5020 болып тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 197 164 мың теңге:
салықтық түсімдер – 585 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 560 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 609 160 мың теңге;
2) шығындар – 5 241 278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68 835 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 369 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 534 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 949 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 949 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 221 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 июля 2018 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2018 года № 5298. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2019 № 32-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5020, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 197 164 тысячи тенге:
налоговые поступления – 585 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 560 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 609 160 тысяч тенге;
2) затраты – 5 241 278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68 835 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 369 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 534 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 949 тысяч тенге:
поступление займов – 79 365 тысяч тенге;
погашение займов – 25 221 тысяча тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58 805 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ешимов
Аудандық мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 17 шілдедегі
№24-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№17-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

используемые остатки бюджетных средств – 58 805 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Ешимов
Секретарь районного маслихата З.Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 17 июля 2018 года №24-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2017 года №17-1
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

9 785
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 523
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 319
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 339
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 980
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
178 719
1
Ауыл шаруашылығы
148 829
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
134 378
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 418
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
750
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
991
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
112 969
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 500
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
14 451
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 119
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
332
6
Жер қатынастары
10 791
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 791
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 201
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
590
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 099
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 099
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 099
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 415
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 415
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 415
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

9 785
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 523
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 339
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 980
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
178 719
1
Сельское хозяйство
148 829
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
134 378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 418
006
Организация санитарного убоя больных животных
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
750
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
991
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
112 969
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 500
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
14 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14 119
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
332
6
Земельные отношения
10 791
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 791
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 201
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
590
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 099
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 099
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 099
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 415
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 415
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 415
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)