Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қазандағы № 27-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қазанда № 5372 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 27.02.2019 № 32-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5020 болып тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 149 431 мың теңге:
салықтық түсімдер – 574 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 274 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 404 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 561 427 мың теңге;
2) шығындар – 5 201 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60 993 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 369 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 376 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 949 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 949 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 221 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 октября 2018 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 октября 2018 года № 5372. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2019 № 32-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5020, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 149 431 тысяча тенге:
налоговые поступления – 574 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 274 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 404 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 561 427 тысяч тенге;
2) затраты – 5 201 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 993 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 79 369 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 949 тысяч тенге:
поступление займов – 79 365 тысяч тенге;
погашение займов – 25 221 тысяча тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58 805 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э. Сисекешева
Аудандық мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 27-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№17-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

используемые остатки бюджетных средств – 58 805 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Э. Сисекешева
Секретарь районного маслихата З.Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 октября 2018 года № 27-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2017 года №17-1
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

1 500
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
9 010
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 678
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
332
6
Жер қатынастары
10 704
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 704
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 114
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
590
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 099
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 099
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 099
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 206
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 206
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 206
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 206
12
Көлiк және коммуникация
61 372
1
Автомобиль көлiгi
61 372
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 372
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
27 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
34 372
13
Басқалар
25 217
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 791
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4 791
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 791
9
Басқалар
20 426
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 078
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 078
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві

1 500
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
9 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
8 678
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
332
6
Земельные отношения
10 704
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 704
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 114
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
590
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 099
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 099
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 099
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 206
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 206
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 206
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 206
12
Транспорт и коммуникации
61 372
1
Автомобильный транспорт
61 372
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 372
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
27 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
34 372
13
Прочие
25 217
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 791
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4 791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
4 791
9
Прочие
20 426
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 078
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 078
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)