2019-2021 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 27-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 5525 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 40-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Жәнібек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 823 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 229 597 мың теңге;
2) шығындар – 262 031 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 208 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 208 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 16.10.2019 № 36-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-3 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5493 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2019 жылға арналған Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 179 903 мың теңге көлемінде ескерілсін.

О бюджете Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2019 – 2021 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 января 2019 года № 5525. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 40-3
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 40-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 823 тысячи тенге:
налоговые поступления – 27 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 229 597 тысяч тенге;
2) затраты – 262 031 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 208 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 208 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.10.2019 № 36-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Поступления в бюджет Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №26-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5493).
3. Учесть в бюджете Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2019 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 179 903 тысяч тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласының саласының азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 %-ға көтеру қарастырылсын.
6.2019 жылға арналған Жәнібек ауылдық округі бюджетінің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Предусмотреть гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Жанибекского сельского округа на 2019 год, согласно приложению 4.

7. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
8. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Сәриев
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№27-1 Жәнібек аудандық
мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Жәнібек ауданының Жәнібек ауылдық округінің бюджеті

7. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Т.Сариев
Cекретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №27-1
Бюджет Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2019 год

2) Шығындар
04
Білім беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
124
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру

2) Расходы
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения