Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 ақпанда № 5058 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Ешмұратов
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 қаңтардағы № 17-2 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 8-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4746 тіркелген, 2017 жылы 7 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 9-4 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4826 тіркелген, 2017 жылы 30 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 12-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4897 тіркелген, 2017 жылы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 февраля 2018 года № 5058
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зеленовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ешмуратов Н.
Секретарь районного маслихата Исмагулов Р.
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 24 января 2018 года № 17-2
Перечень утративших силу некоторых решений Зеленовского районного маслихата
1. Решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Зеленовского районного маслихата от 14 марта 2017 года № 8-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4746, опубликованное 7 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Зеленовского районного маслихата от 12 июня 2017 года № 9-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017- 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4826, опубликованное 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Зеленовского районного маслихата от 5 сентября 2017 года № 12-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4897, опубликованное 27 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 13-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4926 тіркелген, 2017 жылы 6 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 тіркелген, 2017 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Зеленовского районного маслихата от 17 октября 2017 года № 13-2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4926, опубликованное 6 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5004, опубликованное 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).