Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 5062 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 530 753 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 885 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –5 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 324 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 531 617 мың теңге;
2) шығындар – 6 674 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 433 109 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 433 109 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 577 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 577 175 мың теңге:
қарыздар түсімі – 432 900 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 275 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 4 – қосымшасы осы шешімнің 2- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Зеленовского районнного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2018 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 февраля 2018 года № 5062. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5022, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 530 753 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 885 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 324 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 531 617 тысяч тенге;
2) затраты – 6 674 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 433 109 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 433 109 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 577 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 577 175 тысяч тенге:
поступление займов - 432 900 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 275 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

68 175
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 238
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 286
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 952
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
40 937
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 859
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
29 078
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
162 893
1
Ауыл шаруашылығы
99 469
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19 592
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 592
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
79 877
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 097
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 896
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 567
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 260
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
52 847
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 210
6
Жер қатынастары
13 227
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 227
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 227
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
50 197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 197
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
50 197
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 454
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 454
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 454
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

68 175
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 286
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 952
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
40 937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11 859
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 078
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
162 893
1
Сельское хозяйство
99 469
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19 592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 592
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
79 877
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 097
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 896
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5 567
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 260
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
52 847
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
1 210
6
Земельные отношения
13 227
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 227
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 227
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 197
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 197
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 454
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 454
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 454
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)