Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018 -2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 наурызда № 5071 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 18-2 "Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5062 тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5034 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 624 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 790 мың теңге;
2) шығындар – 29 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
11- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2018 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 марта 2018 года № 5071. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зеленовского районного маслихата от 9 февраля 2018 года № 18-2 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5062) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5034, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 624 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 504 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 790 тысяч тенге;
2) затраты – 29 624 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 146 837 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 21 257 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 19 835 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 13 837 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 13 990 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 7 790 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 19 927 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 9 583 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 15 534 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 25 084 мың теңге.";
аталған шешімнің 13 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Ешмұратов
Мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
26 ақпандағы № 19-2 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
29 желтоқсандағы
№ 16-2 шешіміне
13-қосымша
2018 жылға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 146 837 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 21 257 тысяч тенге;
сельский округ Достық – 19 835 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 13 837 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 13 990 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 7 790 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 19 927 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 9 583 тысячи тенге;
Щаповский сельский округ – 15 534 тысячи тенге;
Январцевский сельский округ – 25 084 тысячи тенге.";
приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.А.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н.Ешмұратов
Секретарь маслихата Р.Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 26 февраля 2018 года № 19-2
Приложение 13
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года 16-2
Бюджет Мичуринского сельского округа на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование