Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 20-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 5147 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5096 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 832 759 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 885 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 324 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 833 623 мың теңге;
2) шығындар – 6 988 472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 297 390 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 433 109 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 135 719 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 453 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 432 900 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 135 719 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 20-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2018 года № 5147. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-3 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5096) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5022, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 832 759 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 885 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 324 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 833 623 тысячи тенге;
2) затраты – 6 988 472 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 297 390 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 433 109 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 135 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 453 103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –453 103 тысячи тенге:
поступление займов – 432 900 тысяч тенге;
погашение займов – 135 719 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155 922 мың теңге.";
3- тармақта 2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 391 739 мың теңге көлемінде ескерілсін:
жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 212 713 мың теңге;
жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 17 522 мың теңге;
жастар практикасына – 12 747 мың теңге;
Володарское ауылының су құбырын реконструкциялауға – 32 762 мың теңге;
"Егіндібұлақ ауылының су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 042 мың теңге;
"Мичурин ауылының су құбырын реконструкциялау" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 477 мың теңге;
"Трекин ауылында су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 618 мың теңге;
"Октябрьское ауылында су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 042 мың теңге;
"Зеленый ауылында су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 042 мың теңге;
"Достық ауылындағы су құбырын реконструкциялау" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 374 мың теңге;
"Үлкен Шаған ауылында су құбырының құрылысы" жұмыс жобасы бойынша кешенді мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткізуге – 1 208 мың теңге;
мектептерге жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютер сатып алуға – 7 500 мың теңге;
"Білім беру интерактивті құралдар. Мұғалімге қажетті технологиялар" тренингіне мұғалімдерді жіберуге және "Академия" педагогикалық шеберлік виртуалды лабораториясы" білім беру онлайн порталына жазылуға – 5 900 мың теңге;
шағын жинақты мектептерге Bilimbook компьютер-трансформер контентін сатып алуға – 28 600 мың теңге;
мұғалімдерге салық, іс-сапар мен міндетті зейнетақы жарналары шығындары бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге – 2 822 мың теңге;
мектеп шеберханаларының құрал-жабдықтарын жаңартуға – 42 000 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 7 780 мың теңге;
Переметный ауылындағы тұрғын құрылысының 200 жер учаскесін газбен жабдықтауға – 6 860 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств –155 922 тысячи тенге.";
в пункте 3 подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 391 739 тысяч тенге:
на приобретение учебников, связанных с внедрением новых образовательных программ и выпуском новых учебников – 212 713 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям – 17 522 тысячи тенге;
на молодежную практику – 12 747 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Володарское – 32 762 тысячи тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Егіндібұлақ" - 1 042 тысячи тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Реконструкция водопровода в селе Мичуринское" – 1 477 тысяч тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Трекино" - 1 618 тысяч тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Октябрьское" - 1 042 тысячи тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по проекту работ "Строительство водопровода в селе Зеленое" - 1 042 тысячи тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Реконструкция водопровода в селе Достык" -1 374 тысячи тенге;
на проведение комплексной государственной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство водопровода в селе Большой Чаган" - 1 208 тысяч тенге;
на приобретение компьютеров в комплекте для школ для обучения учеников по обновленной программе - 7 500 тысяч тенге;
для направления учителей на тренинг "Интерактивные средства образования. Необходимые технологии для учителей" и подписку на образовательный онлайн портал "Виртуальная лаборатория педагогического мастерства "Академия" - 5 900 тысяч тенге;
на приобретение контента компьютера-трансформера Bilimbook для малокомплектных школ - 28 600 тысяч тенге;
учителям на погашение кредиторской задолженности по налогам, командировочным расходам и обязательным пенсионным взносам - 2 822 тысяч тенге;
на обновление оборудования школьных мастерских - 42 000 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятии - 7 780 тысяч тенге;
на газоснабжение жилого массива на 200 участков в селе Переметное -6 860 тысяч тенге;

Белес ауылындағы тұрғын құрылысын газбен жабдықтауға – 5 730 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 наурыздағы № 20-7 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 15-3 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

на газоснабжение жилого массива в селе Белес - 5 730 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р.Исмагулов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 28 марта 2018 года № 20-7
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

349 976
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
349 976
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 290
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
236 896
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 513
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 777
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
70 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
446 912
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
84 854
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 705
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55 705
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29 149
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
29 149
2
Әлеуметтік көмек
334 068
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
334 068
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
94 127
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 057
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 667
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 622
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115 677
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
41 193
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 725
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 990
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 610
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 818
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 192
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
380
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

349 976
464
Отдел образования района (города областного значения)
349 976
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 290
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
236 896
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 513
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 777
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
446 912
1
Социальное обеспечение
84 854
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 705
005
Государственная адресная социальная помощь
55 705
464
Отдел образования района (города областного значения)
29 149
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
29 149
2
Социальная помощь
334 068
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
334 068
002
Программа занятости
94 127
006
Оказание жилищной помощи
1 057
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 667
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 622
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115 677
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41 193
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 725
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 990
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 610
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 818
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 192
021
Капитальные расходы государственного органа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
380
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

75 843
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 053
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 286
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 952
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 815
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 790
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 859
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
34 931
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
169 413
1
Ауыл шаруашылығы
105 989
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 592
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 592
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
85 397
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 097
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 896
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 567
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
60 627
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 210
6
Жер қатынастары
13 227
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 227
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 227
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
50 197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 197
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
50 197
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 154
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 154
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 154
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

75 843
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 286
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 952
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 815
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 790
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10 859
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 931
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
169 413
1
Сельское хозяйство
105 989
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 592
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
85 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 097
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 896
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5 567
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
60 627
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 210
6
Земельные отношения
13 227
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 227
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 227
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 197
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 197
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 154
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 154
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 154
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)