Зеленов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 375 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5212 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 605 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 26.11.2020 № 605 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 55 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 ақпанда №13285) сәйкес, Зеленов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Зеленов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Зеленов ауданының экономика және қаржы бөлімі басшысы (С.Б. Тоғызбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Зеленовского района
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5212. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 605
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26.11.2020 № 605 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 55 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2016 года №13285), акимат Зеленовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Зеленовского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю отдела экономики и финансов Зеленовского района (Тугузбаева С.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан и в средствах массовой информации.