Зеленов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 21-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 маусымда № 5232 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қазандағы № 55-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 06.10.2020 № 55-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Зеленов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Зеленов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 37-1 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4142 тіркелген, 2015 жылғы 2 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.Кораблева
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Зеленовскому району
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 21-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 июня 2018 года № 5232. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 6 октября 2020 года № 55-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.10.2020 № 55-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законами Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зеленовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Зеленовскому району в десять раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение Зеленовского районного маслихата от 4 ноября 2015 года № 37-1 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4142, опубликованное 2 декабря 2015 года в информационно - правовой системе "Әділет").
3. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.Кораблева
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов