Зеленов ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 878 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5449 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Зеленов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Зеленов ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.З.Кобенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi А.Шахаров
Зеленов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 878 қаулысына
қосымша
Зеленов ауданы жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
ШЕКТЕСТІК СИПАТТАМАСЫ:
А-дан Б-ға дейін – Тасқала ауданының жерлері;
Б-дан В-ға дейін – Ресей Федерациясы;
В-дан Г-ға дейін – Бөрлі ауданының жерлері;
Г-дан Д-ға дейін – Теректі ауданының жерлері;
Д-дан Е-ға дейін – Орал қаласының жерлері;
Е-дан Ж-ға дейін – Теректі ауданының жерлері;
Ж-дан А-ға дейін – Ақжайық ауданының жерлері;
ШАРТТЫ ТАҢБАЛАР ЖӘНЕ БЕЛГІЛЕР
- мемлекеттік шекара;
- ауданның шекарасы;
- ауылдық округінің шекарасы;
- есеп бойынша жер пайдаланушылардың тізімі;
- жайылым айналымдарының қолайлы схемалары;
- жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым обьектілері;
- жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы;
- жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы;
- аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы;
- қызыл-қоңыр;
- ашық-қызыл қоңыр;
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
а/о – ауылдық округ.

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 878. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5449
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Зеленовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Зеленовскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (Кобенов А.З.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на себя.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Шахаров
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 21 декабря 2018 года №878
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Зеленовскому району
ОПИСАНИЕ ОГРАНИЧЕНИЯ:
от А до Б – земли Таскалинского района;
от Б до В – Российская Федерация;
от В до Г – земли Бурлинского района;
от Г до Д – земли Теректинского района;
от Д до Е – земли города Уральск;
от Е до Ж –земли Теректинского района;
от Ж до А– земли Акжаикского района;
УСЛОВНЫЕ ЗНАКИ И СИМВОЛЫ:
- государтвенная граница;
- граница района;
- граница сельского округа;
- земельные участки землепользователей по учету;
- приемлимые схемы пастбищеоборотов;
- внешние и внутренние границы и площадей пастбищ, в том числе сезонных, обьектов пастбищной инфраструктуры;
- доступ пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаниям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатых или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды;
- схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствует пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища;
- схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах фиических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при городе районного значения, поселке, селе, сельском округе;
- каштановый;
- светло-каштановый;
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
с/о – сельский округ.