Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 ақпанда № 5057 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Рамазанов
Мәслихат хатшысы Е.Газизов
Казталов аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 қаңтардағы
№19-2 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №8-1 шешімі (2017 жылдың 12 қаңтардағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4654 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №9-9 шешімі (2017 жылдың 18 наурыздағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4731 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №11-1 шешімі (2017 жылдың 23 маусымдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4833 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қыркүйектегі "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №14-1 шешімі (2017 жылдың 22 қыркүйектегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4900 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 29 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 февраля 2018 года № 5057
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата согласно приложению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Рамазанов
Секретарь маслихата Е.Газизов
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 января 2018 года №19-2
Перечень утративших силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
1. Решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2017 года №4654 и опубликованное 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Казталовского районного маслихата от 9 марта 2017 года №9-9 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2017 года №4731 и опубликованное 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Казталовского районного маслихата от 8 июня 2017 года №11-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июня 2017 года №4833 и опубликованное 4 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Казталовского районного маслихата от 11 сентября 2017 года №14-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 сентября 2017 года №4900 и опубликованное 29 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №15-1 шешімі (2017 жылдың 26 қазандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4932 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 2 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" №17-2 шешімі (2017 жылдың 22 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4995 нөмірімен тіркелген және 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" №37-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4156 тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Казталовского районного маслихата от 13 октября 2017 года №15-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 октября 2017 года №4932 и опубликованное 2 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Казталовского районного маслихата от 12 декабря 2017 года №17-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2017 года №4995 и опубликованное 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Казталовского районного маслихата от 3 ноября 2015 года №37-1 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4156, опубликованное 10 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").