2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 50 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5070 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 04.05.2019 № 141 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 178 "Казталов ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 тамызда Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы (Ж.Дүйсенгалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Шыныбеков
Казталов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 8 ақпандағы
№ 50 қаулысымен
бекітілсін
2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата - ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда-
рының әкім-
шілік аумақтық орнала-
суы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда-
рының тәрбиеле
-нушілер саны
Ай сайын 1 тәр-
биеле-
нушіге мем-
лекет-
тік білім беру тап-
сырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2018 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2018 года № 5070. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2019 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 04.05.2019 № 141 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 23 июня 2017 года № 178 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Казталовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4877, опубликованное 11 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Исполняющему обязанности руководителя аппарата акима Казталовского района (Ж.Дуйсенгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Шыныбеков
Утвержден
постановлением акимата
Казталовского района
от 8 февраля 2018 года № 50
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер родительской платы на 2018 год
Адми-
нистра-
тивно террито-
риальное располо-
жение органи-
заций дошколь-
ного воспита-
ния и обучения
Организаций дошкольного воспита-
ния и обучения
Коли-
чество воспи-
танников органи-
заций дошколь-
ного воспита-
ния и обучения
Государ-
ственный образо-
вательный заказ на 1 воспитан-
ника в месяц (тенге)
Размер родите-
льской платы в дошколь-
ных органи-
зациях образо-
вания за 1 месяц (тенге)
До 3 лет

3 жастан 7 жасқа дейін
Бөбекжай (жергілікті бюджет)
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ертегі" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
23080
4500
5000
Казталов ауданы, Талдыапан ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
47
50452
4100
4500
Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
24648
4300
5000
Казталов ауданы, Жаңажол ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Шаттық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
55
36234
4440
5000
Казталов ауданы, Қошанкөл ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
26918
4620
5000
Казталов ауданы, Бостандық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
90
23966
4190
5000
Казталов ауданы, Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
52
29956
3660
5030
Казталов ауданы, Қайынды ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
29626
4300
4500
Казталов ауданы, Ақпәтер ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Балапан" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
32641
4025
4800
Казталов ауданы, Қараоба ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Арай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
32071
4000
5000
Казталов ауданы, Болашақ ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Жұлдыз" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
36
41293
4000
5000
Балабақша (жергілікті бюджет)
Казталов ауданы, Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Жадыра" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
59
26872
-
4465
Бөбекжай (республикалық бюджет)
Казталов ауданы, Әжібай ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Ақтілек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50

С 3-х до 7 лет
Ясли-сад (местный бюджет)
Казталовский район, село Жалпактал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ертегі" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
140
23080
4500
5000
Казталовский район, село Талдыапан
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
47
50452
4100
4500
Казталовский район, село Жалпактал
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
140
24648
4300
5000
Казталовский район, село Жанажол
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шаттык" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
55
36234
4440
5000
Казталовский район, село Кушанкуль
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
26918
4620
5000
Казталовский район, село Бостандык
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
90
23966
4190
5000
Казталовский район, село Казталов
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
52
29956
3660
5030
Казталовский район, село Кайынды
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
29626
4300
4500
Казталовский район, село Акпатер
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
32641
4025
4800
Казталовский район, село Караоба
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Арай" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50
32071
4000
5000
Казталовский район, село Болашак
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
36
41293
4000
5000
Детский сад (местный бюджет)
Казталовский район, село Казталов
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жадыра" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
59
26872
-
4465
Ясли-сад (республиканский бюджет)
Казталовский район, село Ажибай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақтілек" отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"
50