Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 222 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5219 болып тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 409 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 09.12.2019 № 409 қаулысымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5219. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2019 года № 409
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 09.12.2019 № 409 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казталовского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

2. Казталов ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін уақытша атқарушы (Ж.Дуйсенгалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Бегжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шыныбеков
Батыс Қазақстан облысы
Казталов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 30 мамырдағы
№ 222 қаулысымен бекітілген
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Казталов ауданы
Казталов ауылдық округі
1.
Казталов ауылы

2. Временно исполняющему обязанности руководителя аппарата акима Казталовского района (Ж.Дуйсенгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Бегжанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района А. Шыныбеков
Утверждены
постановлением акимата
Казталовского района
Западно-Казахстанской области
от 30 мая 2018 года № 222
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение
объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Казталовский район
Казталовский сельский округ
1.
село Казталовка