Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 шілдедегі № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 шілдеде № 5297 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 31-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 31-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5011 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 және 2- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 210 374 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 023 947 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 171 121 мың теңге;
2) шығындар – 7 263 813 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 58 812 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 93 795 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 983 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 251 мың теңге:
қарыздар түсімі – 93 795 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 983 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 439 мың теңге.".
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 1 199 512 мың теңге:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 2 235 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2018 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2018 года № 5297. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 31-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 31-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5011, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 210 374 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 023 947 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 171 121 тысяча тенге;
2) затраты – 7 263 813 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 58 812 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 93 795 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 983 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 251 тысяча тенге:
поступление займов – 93 795 тысяч тенге;
погашение займов – 34 983 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53 439 тысяч тенге.".
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 1 199 512 тысячи тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 2 235 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 12 437 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 100 243 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 22 479 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"жаңа бизнес ойларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну – 481 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жаңажол мен Жалпақтал ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 344 000 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 974 636 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңа оқу бағдарламаларының енуіне байланысты жаңа оқулықтарды қайта шығаруға, оқулықтар алуға – 96 139 мың теңге;";
үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 21 322 мың теңге;";
он алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 52 560 мың теңге;";
жиырмасыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жалпақтал ауылында 12 пәтерлік екі қабатты тұрғын үй құрылысына – 78 447 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"жаңа бизнес ойларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну – 481 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жаңажол мен Жалпақтал ауылдарының автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 100 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"аудан мектептерінде IT – сыныптар ашуға – 3 319 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 12 437 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на доплату учителям организации образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования, и возмещение сумм выплаченных по данному направлению расходов – 100 243 тысячи тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 22 479 тысяч тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"представление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 481 тысяча тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"капитальный ремонт автомобильных дорог в селах Жанажол и Жалпактал – 344 000 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 974 636 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ, перевыпуском новых учебников – 96 139 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам – 21 322 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятии – 52 560 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство 12-квартирного двухэтажного жилого дома в селе Жалпактал – 78 447 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"представление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 481 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"капитальный ремонт автомобильных дорог в селах Жанажол и Жалпактал – 100 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на открытие IT классов в районных школах – 3 319 тысяч тенге;".
приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

17 571
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 290
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 527
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 527
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
227 056
1
Ауыл шаруашылығы
188 225
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17 474
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 474
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
170 751
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 230
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 290
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 671
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
148 560
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 000
6
Жер қатынастары
11 921
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 921
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 221
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 700
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 910
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 910
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 910
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 089
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 089
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 089
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 089
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

17 571
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 290
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 527
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
227 056
1
Сельское хозяйство
188 225
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17 474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 474
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
170 751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 230
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 290
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 671
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
148 560
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 000
6
Земельные отношения
11 921
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 921
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 221
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 700
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 910
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 910
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 910
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 089
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 089
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 089
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26 089
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов