Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5470 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 31-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 31-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5026 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 624 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 134 474 мың теңге;
2) шығындар – 147 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 159 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 537 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 28-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5470. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 31-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 31-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5026, опубликованное 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 624 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 134 474 тысячи тенге;
2) затраты – 147 624 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 159 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 537 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 38 622 мың теңге;
2) шығындар – 40 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 317 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 179 мың теңге;
2) шығындар – 107 317 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 54 292 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Казталов ауылдық округі – 21 041 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 15 158 мың теңге;
Жалпақтал ауылдық округі – 18 093 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 212 983 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Казталов ауылдық округі – 113 433 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 23 464 мың теңге;
Жалпақтал ауылдық округі – 76 086 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

поступления трансфертов – 38 622 тысячи тенге;
2) затраты – 40 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалпакталского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 317 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 94 179 тысяч тенге;
2) затраты – 107 317 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 54 292 тысячи тенге:
Казталовский сельский округ – 21 041 тысяча тенге;
Бостандыкский сельский округ – 15 158 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 18 093 тысячи тенге.
Учесть в бюджете сельских округов на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 212 983 тысячи тенге:
Казталовский сельский округ – 113 433 тысячи тенге;
Бостандыкский сельский округ – 23 464 тысячи тенге;
Жалпакталский сельский округ – 76 086 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.