Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қазандағы № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қазанда № 5359 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.02.2019 № 27-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 15-12 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5010 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 584 648 мың теңге:
салықтық түсімдер – 271 505 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 096 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 308 993 мың теңге;
2) шығындар – 3 617 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 552 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 93 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 508 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 96 447 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 447 мың теңге:
қарыздар түсімі – 93 060 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 508 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 895 мың теңге.";
3 – тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 515 378 мың теңге, соның ішінде:
Қаратөбе ауданының Қаратөбе су қоры көзінен Үшана ауылына дейінгі елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына – 183 009 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2018 года № 5359. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 27-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2019 № 27-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 15-12 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5010, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующем объеме:
1) доходы – 3 584 648 тысяч тенге:
налоговые поступления – 271 505 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 096 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 308 993 тысячи тенге;
2) затраты – 3 617 543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 552 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 93 060 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 508 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 96 447 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 447 тысяч тенге:
поступление займов – 93 060 тысяч тенге;
погашение займов – 29 508 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 895 тысяч тенге.";
в пункте 3 подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2018 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 515 378 тысяч тенге, в том числе:
на строительство системы водоснабжения населенных пунктов от Каратобинского месторождения до села Ушана Каратобинского района –183 009 тысяч тенге;

жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 53 277 мың теңге;
жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқу – 8 761 мың теңге;
жастар практикасына – 10 241 мың теңге;
мұғалімдер алдында салық, іс-сапар мен міндетті зейнетақы жарналары шығындары бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге – 45 550 мың теңге;
мектептерде жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютер сатып алуға – 6 000 мың теңге;
"Білім беруге интерактивті құралдар. Мұғалімге қажетті технологиялар" тренингіне мұғалімдерді жолдауға және "Академия" педагогикалық шеберлік виртуалды лабораториясы" білім берудегі онлайн порталына жазылуға – 2 500 мың теңге;
шағын жинақталған мектептерге Bilimbook компьютер – трансформер контентін сатып алуға – 30 800 мың теңге;
мектептерде ақпараттық технологиялар сыныптарын ашуға – 3 319 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 12 469 мың теңге;
жаңа бизнес-идеаларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 481 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұнына көшуіне байланысты мұғалімдер алдында қалыптасқан кредиторлық берешектерді өтеуге – 20 096 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында Жұмақаев көшесіндегі тұрғын ауданға электр желілердің құрылысы – 22 102 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы он төрт бір пәтерлі коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысы – 14 281 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы бір қабатты әкімшілік ғимаратының құрылысы – 5 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Алакөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп) – 7 937 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Дайынөткел ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп, клуб) – 14 845 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Егіндікөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (балабақша, әкімдігі, ауылдық дәрігерлік амбулатория) – 10 070 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ақтай-Сай ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (медициналық пункт) – 8 181 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ақтай-Сай ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (әкімдігі, кітапхана) – 10 257 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ақтай-Сай ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (ауылдық клуб) – 11 382 мың теңге;

на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ и перевыпуском новых учебников – 53 277 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам – 8 761 тысяча тенге;
на молодежную практику – 10 241 тысяча тенге;
на погашения кредиторской задолженности по налоговым, командировочным и по обязательным пенсионным взносам перед учителями – 45 550 тысяч тенге;
на приобретение компьютеров в комплекте для обучения учеников по обновленной программе – 6 000 тысяч тенге;
для направления учителей на тренинг "Интерактивные инструменты для образования. Технологии, которые должен знать учитель" и подписку на образовательный онлайн портал "Виртуальная лаборатория педагогического мастерства "Академия" – 2 500 тысяч тенге;
на приобретение контента компьютера-трансформера BilimBook для малокомплектных школ района – 30 800 тысяч тенге;
открытие классов информационных технологий в школах – 3 319 тысяч тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий – 12 469 тысяч тенге;
выдача государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 481 тысяча тенге;
погашение кредиторской задолженности учителям в связи с переходом от содержания обновленного образования – 20 096 тысяч тенге;
строительство линий электропередач в жилом районе по улице Жумакаева в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 22 102 тысячи тенге;
строительство четырнадцати квартирных коммунальных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 14 281 тысяча тенге;
строительство одноэтажного административного здания в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 5 000 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Алаколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (школа) – 7 937 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Дайыноткел Каратобинского района Западно-Казахстанской области (школа, клуб) – 14 845 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Егиндиколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (детский сад, акимат, сельская врачебная амбулатория) – 10 070 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Актай-Сай Каратобинского района Западно-Казахстанской области (медицинский пункт) – 8 181 тысяча тенге;
газификация социальных объектов в селе Актай-Сай Каратобинского района Западно-Казахстанской области (акимат, библиотека) – 10 257 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Актай-Сай Каратобинского района Западно-Казахстанской области (сельский клуб) – 11 382 тысячи тенге;

Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Алакөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельшерлік пункт) – 6 471 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (әкімдігі, балабақша) – 10 751 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (ауылдық клуб) – 8 361 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Егіндікөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (ауылдық клуб) – 9 237 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

газификация социальных объектов в селе Алаколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 6 471 тысяча тенге;
газификация социальных объектов в селе Косколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (акимат, детский сад) – 10 751 тысяча тенге;
газификация социальных объектов в селе Косколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (сельский клуб) – 8 361 тысяча тенге;
газификация социальных объектов в селе Егиндиколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области (сельский клуб) – 9 237 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

18645
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11460
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11460
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114215
1
Ауыл шаруашылығы
86634
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
7811
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7811
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78823
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14396
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2863
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2886
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
700
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
56333
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1645
6
Жер қатынастары
8571
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8571
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7071
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1500
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19010
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19010
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19010
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25592
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25592
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25592
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19852
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

18645
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11460
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114215
1
Сельское хозяйство
86634
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
7811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
7811
006
Капитальные расходы государственного органа
0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78823
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14396
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2863
006
Организация санитарного убоя больных животных
2886
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
700
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56333
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1645
6
Земельные отношения
8571
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8571
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7071
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1500
007
Капитальные расходы государственного органа
0
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19010
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19010
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19010
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25592
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25592
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25592
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19852
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов