2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 24-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5484 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 39-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 39-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 323 246 мың теңге:
салықтық түсімдер – 338 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 617 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 971 744 мың теңге;
2) шығындар – 4 331 321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 650 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 82 362 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 712 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 725 мың теңге:
қарыздар түсімі – 82 362 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 712 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 075 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 37-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11, 15, 17, 19-баптары қатерге және басшылыққа алынсын:
1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте берілген республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы – 996 820 мың теңге ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 17 695 мың теңге;
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 505 858 мың теңге;

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 24-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5484. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2020 года № 39-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2020 № 39-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 323 246 тысяч тенге:
налоговые поступления – 338 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 617 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 971 744 тысячи тенге;
2) затраты – 4 331 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 650 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 82 362 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 712 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 725 тысяч тенге:
поступление займов – 82 362 тысячи тенге;
погашение займов – 35 712 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 075 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Поступления в районный бюджет на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" и пунктом 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статьи 11, 15, 17, 19 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 - 2021 годы":
1) Учесть в районном бюджете на 2019 год поступления целевых трансфертов и кредитов республиканского бюджета в общей сумме – 996 820 тысяч тенге, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 17 695 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных кат5горий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 505 858 тысяч тенге;

бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 165 138 мың теңге;
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге – 25 133 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 1 773 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 401 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 8 215 мың теңге;
жастар практикасына – 29 164 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 094 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 125 902 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 5 300 мың теңге;
жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттарға – 28 785 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 82 362 мың теңге.
2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 211 826 мың теңге, соның ішінде:
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылында бір қабатты әкімшілік ғимаратының құрылысы – 57 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, "Темірауыл-2" тұрғын кешеніндегі 67 бірпәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 14 120 мың теңге;
жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқуға – 16 188 мың теңге;
эпизотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 18 808 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұнына 1, 4, 9, 10 сыныптардың және мектеп алды даярлық тобының көшуіне байланысты аудан мектептеріне кітаптар және оқу - әдістемелік кешендерді сатып алуға – 65 941 мың теңге;
"Виртуалды лаборатория" порталына жазылуға және мұғалімдерге тренингке қатысуға – 2 500 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 22 725 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 14 029 мың теңге;
жастар практикасына – 515 мың теңге.
3) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасы Ұлттық Қоры есебінен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 118 066 мың теңге, соның ішінде:

на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 165 138 тысяч тенге;
на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы – 25 133 тысячи тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 1 773 тысячи тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 401 тысяча тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 8 215 тысяч тенге;
на молодежную практику – 29 164 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 094 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 125 902 тысячи тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 5 300 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 28 785 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 82 362 тысячи тенге.
2) Учесть в районном бюджете на 2019 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 211 826 тысяч тенге, в том числе:
строительство одноэтажного административного здания в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 57 000 тысяч тенге;
строительство 67 одноквартирных жилых домов на жилом комплексе "Темирауыл-2" в селе Каратобе Каратобинского района Западно-Казахстанской области (без благоустройств и наружных инженерных сетей) – 14 120 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям – 16 188 тысяч тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий – 18 808 тысяч тенге;
на приобретение учебно-методических комплексов и книг районным школам в связи с переходом 1, 4, 9, 10 классов и дошкольных подготовительных групп на обновленный содержание образования – 65 941 тысяча тенге;
на подписку к порталу "Виртуальная лаборатория" и участие в тренинге учителям – 2 500 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 22 725 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 14 029 тысяч тенге;
на молодежную практику – 515 тысяч тенге.
3) Учесть в районном бюджете на 2019 год поступления целевых трансфертов из Национального Фонда Республики Казахстан в общей сумме – 118 066 тысяч тенге, в том числе:

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 51 907 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 35 859 мың теңге;
жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 30 300 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 28-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2019 № 31-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.10.2019 № 33-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2019 № 35-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2019 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100 % есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100 % есепке алынады.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 2 727 394 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. 2019 жылы аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдар қарастырылмайды деп белгіленсін.

на выплату государственной адресной социальной помощи – 51 907 тысяч тенге;
на обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением – 35 859 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам – 30 300 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15.03.2019 № 28-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 07.06.2019 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.10.2019 № 33-3 (вводится в действие с 01.01.2019) от 29.11.2019 № 35-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Установить на 2019 год норматив распределения доходов для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет 100 %;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет 100 %.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Установить на 2019 год размеры субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 727 394 тысячи тенге.
7. Установить, что бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет на 2019 год не предусматриваются.

8. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 2 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 % көтеру белгіленсін.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 2 000 тысяч тенге.
9. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.

10. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға арналған Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов по Каратобинскому району на 2019 год, согласно приложению 5.
12. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

879
6
Жер қатынастары
14 031
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 031
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 411
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 620
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
33 779
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 779
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33 779
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 234
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 234
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 234
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 351
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 883
12
Көлiк және коммуникация
25 931
1
Автомобиль көлiгi
25 931
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 931
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 931
13
Басқалар
41 463
9
Басқалар
41 463
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 635
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 635
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 828
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 952
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 876
14
Борышқа қызмет көрсету
47
1
Борышқа қызмет көрсету
47

879
6
Земельные отношения
14 031
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 031
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 411
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 620
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
33 779
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 779
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33 779
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25234
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25234
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25234
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17 351
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 883
12
Транспорт и коммуникации
25 931
1
Автомобильный транспорт
25 931
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 931
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25 931
13
Прочие
41 463
9
Прочие
41 463
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 635
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 635
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 828
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
35 952
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 876
14
Обслуживание долга
47
1
Обслуживание долга
47

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 24-4 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған Қаратөбе ауданы бойынша ауылдық округтер әкімі
аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 37-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
007 "Аудандық маңызы бар қаланың, кенттік, ауылдық, ауылдық округтік мемлекеттік түрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
Барлығы (мың теңге)
1
Аққозы ауылдық округі

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 24-4
Перечень бюджетных программ аппарата акима сельских округов
по Каратобинскому району на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование сельского округа
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка села сельского округа"
002"Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения оказывающей врачебную помощь"
005"Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
007 "Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Всего (тысяч тенге)
1
Аккозинский сельский округ