Сырым ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 191 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 маусымда № 5264 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 17.09.2019 № 226 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 196 "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4464 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Сырым ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Саркуловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Турегалиев
Сырым ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 маусымдағы
№191 қаулысына
қосымша
Сырым ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ата-ананың 1 айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сырымскому району на 2018 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 14 июня 2018 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июня 2018 года № 5264. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 17 сентября 2019 года № 226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 17.09.2019 № 226 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырымскому району на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Сырымского района от 27 мая 2016 года № 196 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4464, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 июля 2016 года).
3. Руководителю аппарата акима Сырымского района (Е.Сарсенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовых информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Саркулова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Т.Турегалиев
Приложение
к постановлению акимата
Сырымского района
от 14 июня 2018 года № 191
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сырымскому району на 2018 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3 лет