Сырым ауданы Сарой ауылдық округі Шағырлой ауылындағы көше атауын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Сарой ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қазанда № 5381 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Шағырлой ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Сарой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым ауданы Сарой ауылдық округі Шағырлой ауылының "Коминтерн" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Сарой ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.Сельбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырым ауданы Сарой
ауылдық округінің әкімі
А.Жакиев

О переименовании улицы села Шагырлой Саройского сельского округа Сырымского района
Решение акима Саройского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 16 октября 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2018 года № 5381
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шагырлой и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Саройского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Коминтерн" - на улицу "Тәуелсіздік" в селе Шагырлой Саройского сельского округа Сырымского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Саройского сельского округа (Сельбаева Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Саройского сельского
округа Сырымского района
А.Жакиев