Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 маусымдағы № 26-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 5244 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 33-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5028 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 145 559 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 903 мың теңге;
2) шығындар – 145 559 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін жалпы сомасы 73 404 мың теңге көлемінде трансферттер түсімдері ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 5 411 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру – 64 993 мың теңге;
Тасқала ауылындағы қоқыс орнын аббаттандыру және консервациялауға – 3 000 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-2-тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін білім беру саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2018 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июня 2018 года № 5244. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 33-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5028, опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 145 559 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 903 тысячи тенге;
2) расходы – 145 559 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 73 404 тысячи тенге:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 5 411 тысяч тенге;
на дошкольное воспитание и обучение и организацию медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения – 64 993 тысячи тенге;
на благоустройство и консервацию свалки в селе Таскала – 3 000 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Установить гражданским служащим образования работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.