Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 28-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 5336 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 33-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 августа 2018 года № 28-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 сентября 2018 года № 5336. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 33-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5028 тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года №20-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5028, опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.