Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 28-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте № 5337 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 33-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5021 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 957 833 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 467 148 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3 982 935 мың теңге;";
6-тармақта:1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит – 636 255 мың теңге, соның ішінде:";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Атамекен, Қалмақшабын, Алмалы ауылдарының су құбырларын реконструкциялауға – 225 922 мың теңге;";
2) тармақшада:бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 445 949 мың теңге, соның ішінде:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"0, 1, 3, 6, 8, 10 сыныптар үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің мазмұнын дайындау және жаңарту кестесіне сәйкес, білім беру ұйымдарына оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге – 57 461 мың теңге;";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 1 148 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 августа 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 сентября 2018 года № 5337. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 33-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5021, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3 957 833 тысячи тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 467 148 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 3 982 935 тысяч тенге;";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 636 255 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"реконструкцию водопроводов сел Атамекен, Калмакшабын, Алмалы Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 225 922 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 445 949 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов организациям образования, в связи с графиком разработки и обновленным содержанием учебников и учебно-методических комплексов для 0, 1, 3, 6, 8, 10 классов – 57 461 тысяча тенге;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в размере 1 148 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

13 155
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 403
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 520
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 520
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 520
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 057
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 057
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 057
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 057
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 000
12
Көлiк және коммуникация
157 776
1
Автомобиль көлiгi
155 492
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 117
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
148 375
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
66 917
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
81 458
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 284
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 284
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 284
13
Басқалар
15 361
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 375
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 375
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 375
9
Басқалар
6 986
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 838
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

13 155
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 403
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 520
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 520
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 520
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 057
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 057
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 057
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 057
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 000
12
Транспорт и коммуникации
157 776
1
Автомобильный транспорт
155 492
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 117
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
7 117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
148 375
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
66 917
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
81 458
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 284
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 284
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 284
13
Прочие
15 361
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 375
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 375
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 375
9
Прочие
6 986
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 838
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года