Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 5363 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 33-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 28.02.2019 № 33-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №19-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5021 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 123 782 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 633 097 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 148 884 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит – 631 795 мың теңге, соның ішінде:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 11 827 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 18 142 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 616 358 мың теңге, соның ішінде:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 1 986 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға – 8 258 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылында екі үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйлердің және оған инженерлік инфрақұрылымның құрылысына – 207 090 мың теңге;";
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 октября 2018 года № 5363. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 33-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №19-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5021, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 123 782 тысячи тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 633 097 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 148 884 тысячи тенге;";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 631 795 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"молодежную практику – 11 827 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"выплату государственной адресной социальной помощи – 18 142 тысячи тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 616 358 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"молодежную практику – 1 986 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"размещение государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 8 258 тысяч тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"строительство двух трехэтажных многоквартирных жилых домов и инженерной инфраструктуры к нему в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 207 090 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылының солтүстік бөлігінде №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7 бір қабатты бір пәтерлі үш бөлмелі жалдамалы коммуналдық тұрғын үйлердің құрылысына – 78 506 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Атамекен, Қалмақшабын, Алмалы ауылдарының су құбырларын реконструкциялауға – 28 240 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"строительство одноэтажных одноквартирных трехкомнатных арендных коммунальных жилых домов №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7 в северной части села Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 78 506 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"реконструкцию водопроводов сел Атамекен, Калмакшабын, Алмалы Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 28 240 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

15 477
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 477
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 074
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 403
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 522
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 522
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 522
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 843
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 843
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 843
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 164
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 679
12
Көлік және коммуникация
156 460
1
Автомобиль көлiгi
154 176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 417
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147 759
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
66 301
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
81 458
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 284
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 284
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 284
13
Басқалар
10 579
3
Кәсiпкерлiк қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 301
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4 301
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 301
9
Басқалар
6 278
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

15 477
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 477
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 074
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 403
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 522
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 522
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 522
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 843
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 843
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 843
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 164
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 679
12
Транспорт и коммуникации
156 460
1
Автомобильный транспорт
154 176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 417
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6 417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147 759
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
66 301
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
81 458
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 284
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 284
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 284
13
Прочие
10 579
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 301
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4 301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
4 301
9
Прочие
6 278
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа