Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 наурызда № 5072 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Жұмашев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 14 ақпандағы
№19-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4661 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы №10-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4748 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы №12-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4829 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы №15-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4945 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 марта 2018 года № 5072
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложения.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Жумашев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 14 февраля 2018 года №19-1
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
1. Решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4661, опубликованное 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Теректинского районного маслихата от 14 марта 2017 года №10-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4748, опубликованное 11 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Теректинского районного маслихата от 9 июня 2017 года №12-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4829, опубликованное 5 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Теректинского районного маслихата от 17 октября 2017 года №15-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4945, опубликованное 10 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы №17-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5003 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы №8-4 "Теректі ауданының елді мекендерінің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3178 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпанда "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы №30-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4154 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Теректинского районного маслихата от 13 декабря 2017 года №17-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5003, опубликованное 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Теректинского районного маслихата от 31 января 2013 года №8-4 "О повышении базовых налоговых ставок на земли населенных пунктов Теректинского района (за исключением придомовых земельных участков) на 50 процентов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3178, опубликованное 22 февраля 2013 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь");
7. Решение Теректинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года №30-2 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4154, опубликованное 10 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").