Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 5151 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 32-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 32-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5007 тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 335 655 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 046 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 269 048 мың теңге;
2) шығындар – 7 520 424 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60 675 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 108 858 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 183 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -245 444 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 245 444 мың теңге:
қарыздар түсімі – 108 225 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 183 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 185 402 мың теңге.";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 608 354 мың теңге:";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға– 138 966 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2018 года № 5151. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 32-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.02.2019 № 32-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5007, опубликованное 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 335 655 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 046 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 782 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 269 048 тысяч тенге;
2) затраты – 7 520 424 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 675 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 108 858 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 183 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -245 444 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 245 444 тысячи тенге:
поступление займов – 108 225 тысяч тенге;
погашение займов – 48 183 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 185 402 тысячи тенге.";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 608 354 тысячи тенге:";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на приобретение учебников в связи с введением новых учебных программ и новых учебников – 138 966 тысяч тенге;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:

"облыс мектептерге жаңартылған білім бағдарламасы бойынша оқушыларды оқыту үшін жиынтықтағы компьютер сатып алуға – 7 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Білім беруге интерактивті құралдар. Мұғалімге қажетті технологиялар" тренингіне мұғалімдерді жолдауға және "Академия" педагогикалық шеберлік виртуалды лабораториясы" білім берудегі онлайн порталына жазылуға – 5 500 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"шағын жинақталған мектептерге Bilimbook компьютер-трансформер контентін сатып алуға – 24 750 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 5 850 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін он алты тұрғын үйдің құрылысы – 30 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысы және оған инженерлік инфрақұрылымдар (1-кезек) – 146 240 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ақжайық ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысы және оған инженерлік инфрақұрылымдар (1-кезек) – 85 977 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін он алты тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы – 19 511 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Жұмашев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев

"на приобретение компьютеров в комплекте для школ области для обучения учеников по обновленной образовательной программе – 7 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"для направления учителей области на тренинг "Интерактивные инструменты для образования. Технологии, которые должен знать учитель" и подписку на образовательный онлайн портал "Виртуальная лаборатория педагогического мастерства "Академия" – 5 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на приобретение контента компьютера-трансформера BilimBook для малокомплектных школ области – 24 750 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на проведение противоэпизоотических мероприятии – 5 850 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"строительство шестнадцати арендных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 30 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"строительство трҰхэтажного многоквартирного жилого дома и инженерной инфраструктуры к нему в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (1-очередь) – 146 240 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"строительство трҰхэтажного многоквартирного жилого дома и инженерной инфраструктуры к нему в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (1-очередь) – 85 977 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к шестнадцати арендным жилым домам в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 19 511 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Жумашев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата