Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 191 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5213 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 05.02.2020 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5213. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 05.02.2020 № 23 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

2. "Теректі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Кушнерге жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
В.Кушнер
Теректі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 191 қаулысымен бекітілді
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Теректі ауданы
Федоровка ауылдық округі
1.
Федоровка ауылы
2,1
2.
Донецк ауылы

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района В.Кушнера.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности
акима района
В.Кушнер
Утвержден
постановлением акимата
Теректинского района
от 28 мая 2018 года № 191
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Теректинский район
Федоровский сельский округ
1.
село Федоровка
2,1
2.
село Донецк