Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 24-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 5324 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 32-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 22.02.2019 № 32-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5035 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Подстепный ауылдық округінің тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 298 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 788 мың теңге;
2) шығындар – 63 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Федоровка ауылдық округінің тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 595 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2018 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 августа 2018 года № 5324. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 32-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.02.2019 № 32-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5035, опубликованное 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Подстепновского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 298 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 242 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 788 тысяч тенге;
2) затраты – 63 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 595 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 19 857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 561 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 65 177 мың теңге;
2) шығындар – 99 595 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0 теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының Шағатай ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 28 285 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 496 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 630 мың теңге;
2) шығындар – 28 285 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
8-1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 58 717 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Подстепный ауылдық округі – 12 421 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі – 40 922 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 574 мың теңге;
Шағатай ауылдық округі – 4 800 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 ,6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Теректі аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әділханов
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев

налоговые поступления – 19 857 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 561 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 65 177 тысяч тенге;
2) затраты – 99 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 285 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 496 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 630 тысяч тенге;
2) затраты – 28 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 8-1 изложить в следующей редакции:
"8-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящего бюджета в общей сумме 58 717 тысяч тенге:
Подстепновский сельский округ – 12 421 тысяча тенге;
Федоровский сельский округ – 40 922 тысячи тенге;
Чаганский сельский округ – 574 тысячи тенге;
Шагатайский сельский округ – 4 800 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 ,5 ,6 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Адильханов
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата