Теректі ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының кейбір көше атауларын қайта атау және атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Федоровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 73 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 5494 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Федоровка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Федоровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы, Федоровка ауылдық округі, Федоровка ауылының кейбір көше атауларын өзгерту:
Горького көшесін - Максим Горький көшесі;
Шевченко көшесін - Тарас Шевченко көшесі;
Абая көшесін - Абай көшесі;
Бойнова көшесін - Григорий Бойнов көшесі;
Пушкина көшесін- А.С. Пушкин көшесі;
Зрелова көшесін - Иван Зрелов көшесі;
Айтиева көшесін- Әбдірахман Әйтиев көшесі;
50 лет Пионерии көшесін - Жеңіс көшесі;
Инкубаторная көшесін - Шағала көшесі;
Мирная көшесін - Береке көшесі;
Советская көшесін - Ынтымақ көшесі;
Трасса Уральск-Аксай көшесін - Ақжол көшесі;
Тракторная көшесін - Ұлытау көшесі;
8 Марта көшесін - 8 Наурыз көшесі;
Автомобильная көшесін - Келешек көшесі;
Больничный переулок көшесін - Бостандық көшесі;
ДЭУ№523 көшесін - Бастау көшесі;
Колхозная көшесін - Таңшолпан көшесі;
Межколхозная көшесін - Жайық көшесі;
Молодежная көшесін - Жастар көшесі;
Набережная көшесін - Жағалау көшесі;
Октябрьская көшесін - Нарын көшесі;
ПМК көшесін - Қуаныш көшесі;
Полевая көшесін - Жігер көшесі;
Прудовая көшесін - Ақбулақ көшесі;
Рабочая көшесін - Жұмысшылар көшесі;
Речная көшесін - Мейрам көшесі;
Северная көшесін - Солтүстік көшесі;
Степная көшесін - Балдәурен көшесі;
Трудовая көшесін - Желтоқсан көшесі;
Целинная көшесін- Атамекен көшесі;
Центральная көшесін - Орталық көшесі;
Юбилейная көшесін - Сұнқар көшесі;
Школьная көшесін - Көкжиек көшесі.
2. Теректі ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының келесі көшелеріне атау берілсін:
1К көшесін - Сайрам көшесі;
41 көшесін - Алтын күн көшесі;
41/1 көшесін - Керемет көшесі.
3. Федоровка ауылдық округі әкімі аппаратының әкім көмекшісі (К.К. Жумакаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.

О переименовании и присвоении наименований некоторым улицам села Федоровка Федоровского сельского округа Теректинского района
Решение акима Федоровского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 января 2019 года № 5494
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Федоровка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Федоровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Федоровка Федоровского сельского округа Теректинского района:
улица Горького- улица Максим Горький;
улица Шевченко- улица Тарас Шевченко;
улица Абая- улица Абай;
улица Бойнова- улица Григорий Бойнов;
улица Пушкина- улица А.С. Пушкин;
улица Зрелова- улица Иван Зрелов;
улица Айтиева- улица Әбдірахман Әйтиев;
улица 50 лет Пионерии- улица Жеңіс;
улица Инкубаторная- улица Шағала;
улица Мирная- улица Береке;
улица Советская- улица Ынтымақ;
улица Трасса Уральск-Аксай- улица Ақжол;
улица Тракторная- улица Ұлытау;
улица 8 Марта- улица 8 Наурыз;
улица Автомобильная- улица Келешек;
улица Больничный переулок- улица Бостандық;
улица ДЭУ№523- улица Бастау;
улица Колхозная- улица Таңшолпан;
улица Межколхозная- улица Жайық;
улица Молодежная- улица Жастар;
улица Набережная- улица Жағалау;
улица Октябрьская- улица Нарын;
улица ПМК- улица Қуаныш;
улица Полевая- улица Жігер;
улица Прудовая- улица Ақбулақ;
улица Рабочая- улица Жұмысшылар;
улица Речная- улица Мейрам;
улица Северная- улица Солтүстік;
улица Степная- улица Балдәурен;
улица Трудовая- улица Желтоқсан;
улица Целинная- улица Атамекен;
улица Центральная- улица Орталық;
улица Юбилейная- улица Сұнқар;
улица Школьная- улица Көкжиек.
2. Присвоить наименования следующим улицам села Федоровка Федоровского сельского округа Теректинского района
улица 1К- улица Сайрам;
улица 41- улица Алтын күн;
улица 41/1- улица Керемет.
3. Помощнику акима Федоровского сельского округа (К.К. Жумакаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоровка ауылдық округінің әкімі Б.Тлегенов

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Федоровского сельского округа Б.Тлегенов