2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 54 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 5081 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 12.02.2019 № 15 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ананың төлемақысының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № 13 "2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4696 тіркелген, 2017 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) және мемлекеттік–құқықтық жұмыстар бөлімі басшысы (М.Тасболатов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Р.Тұрмағамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есалиев
Шыңғырлау ауданы әкiмдiгiнiң
2018 жылғы 15 ақпандағы
№ 54 қаулысына
қосымша
2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері
(теңге)
3 жасқа дейін (көп емес)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2018 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2018 года № 5081. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2019 года № 15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 12.02.2019 № 15 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 2 февраля 2017 года № 13 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4696, опубликованное 13 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы и службы управления персоналом (кадровой службы) аппарата акима Чингирлауского района (Тасбулатов М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турмагамбетова Е.Р.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Есалиев
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 15 февраля 2018 года № 54
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организация дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
(теңге)
До 3 лет (не более)