Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі Алмаз ауылындағы көше атауын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Алмаз ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алмаз ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі Алмаз ауылының "Школьная" көшесі – "Кенжайлау" көшесі деп қайта аталсын.
2. Алмаз ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Баракбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алмаз ауылдық округі әкімі Ғ.Қайрғалиев

О переименовании улицы села Алмазное Алмазненского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5099
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Алмазное и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Алмазненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Школьная" – на улицу "Кенжайлау" в селе Алмазное Алмазненского сельского округа Чингирлауского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Алмазненского сельского округа (А.Баракбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Алмазненского сельского округа Г.Каиргалиев