"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 76 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 6 ақпанда № 18271 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
379 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 318 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"318 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік активтер басқармасы
001 Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 76. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2019 года № 18271. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 379 "Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 318 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"318 Управление государственных активов города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджет
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 002, 010, 011, 014, 028, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
010 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
011 Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
014 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
028 Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"320 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
010 Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу";
733 "Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными программами 002, 010, 011, 014, 028, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
010 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
011 Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
014 Капитальные расходы государственного органа
028 Приобретение имущества в коммунальную собственность
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетной программой 010 следующего содержания:
"320 Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
010 Проведение оценки имущества в целях налогообложения";
по администратору бюджетных программ 733 "Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"320 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
001 Экономикалық саясат, жоспарлау және бюджетті атқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 004, 032, 061, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
061 Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
263 "Облыстың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
078 "Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"320 Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области экономической политики, планирования и исполнения бюджета
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 004, 032, 061, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
004 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
061 Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 263 "Управление внутренней политики области":
по бюджетной программе 078 "Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 061 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
061 Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, сауданы және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" функционалдық кіші тобында:
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" және бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
011 "Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаны" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
120 "Облыс әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 061 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
061 Развитие объектов государственных органов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере недропользования, окружающей среды и водных ресурсов на местном уровне":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, торговли и туризма":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 1 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 010 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 011 "Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)":
по бюджетной программе 005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 120 "Аппарат акима области":
по бюджетной программе 012 "Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік бағдарламасы бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
030 Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту";
736 "Облыстың жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
005 "Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
004 Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"021 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 327 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"327 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
004 Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету", бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 030 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
030 Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций";
по администратору бюджетных программ 736 "Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки и гражданской защиты":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по бюджетной программе 005 "Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
004 Развитие объектов органов внутренних дел
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 021 следующего содержания:
"021 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
дополнить администратором бюджетных программ 327 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"327 Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 004 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
004 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
по бюджетной программе 004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 004 "Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
006 Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдарды сейсмикалық күшейту";
мынадай мазмұндағы 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"037 Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы:
027 Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"028 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"069 Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 323 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"323 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
006 Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"007 Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
482 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
025 "Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
006 Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы";
дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"037 Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 027 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
027 Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 028 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"028 Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"069 Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 323 с бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"323 Управление спорта города республиканского значения, столицы
006 Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 482 "Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 025 "Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
043 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 044 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"044 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
003 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
057 "Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 043 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
043 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 044 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"044 Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Организация профессионального обучения":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 007 "Организация профессионального обучения":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 003 "Повышение квалификации и переподготовка кадров":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 003 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
003 Повышение квалификации и переподготовка кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 057 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 057 бюджеттік бағдарламасы бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
057 Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
034 Қоғамдық денсаулық жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру" бюджеттік бағдарламалары бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 009 және 038 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
009 Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 057 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
057 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 034 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
034 Капитальные расходы государственных организаций образования системы общественного здоровья
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 041 "Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетными программами 009 и 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
009 Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
006 Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 007, 041 және 042 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"007 Салауатты өмір салтын насихаттау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
041 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
042 Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
027 Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Емханалар" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
039 Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 006 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
006 Услуги по охране материнства и детства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 007, 041 и 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Пропаганда здорового образа жизни
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
041 Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
042 Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Специализированная медицинская помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 027 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
027 Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 039 "Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
039 Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":

мынадай мазмұндағы 029 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
029 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
010 Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін қоғамдық денсаулық объектілерін күрделі жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
001 Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"008 Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен"
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"015 Ақпараттық жүйелер құру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"018 Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"023 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қоғамдық денсаулық ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу";

дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
029 Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 010 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
010 Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов общественного здоровья в городе Алматы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"008 Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Создание информационных систем";
дополнить бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"016 Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"018 Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 023 следующего содержания:
"023 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций общественного здоровья за счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы мен 005 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
039 Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 327 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 006, 017, 020, 021 және 022 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"006 Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017 Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
020 Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
021 Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
022 Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 057 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"057 Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 "Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолд" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
030 "Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 039 и бюджетными подпрограммами 005 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
039 Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
005 За счет внутренних займов
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 327 с бюджетной программой 002 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"327 Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
002 Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 006, 017, 020, 021 и 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"006 Государственная адресная социальная помощь
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
017 Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
020 Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
021 Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
022 Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 057 следующего содержания:
"057 Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
по бюджетной программе 031 "Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 030 "Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":

мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
017 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау";
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы мен 011, 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 327 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"327 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
003 Жұмыспен қамту бағдарламасы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Қоғамдық жұмыстар
101 Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102 Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар";
мынадай мазмұндағы 004, 007 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"004 Қайтыс болған Совет Одағының Батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
007 Тұрғын үйге көмек көрсету
008 Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек";
мынадай мазмұндағы 101, 102, 103, 104, 105 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"009 Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
101 Мұқтаж мүгедектерге әлеуметтік көмектің қосымша түрлері
102 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің және мүгедек балалардың санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз ету
103 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарымен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету
104 Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
105 Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту
106 Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдармен және (немесе) арнаулы жүріп-тұру құралдармен қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерді әлеуметтік қолдау
100 Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер";
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:

дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
017 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
дополнить администратором бюджетных программ 327 с бюджетной программой 003 и бюджетными подпрограммами 011, 100, 101 и 102 следующего содержания:
"327 Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
003 Программа занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Общественные работы
101 Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102 Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";
дополнить бюджетными программами 004, 007 и 008 следующего содержания:
"004 Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
007 Оказание жилищной помощи
008 Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 101, 102, 103, 104, 105 и 106 следующего содержания:
"009 Социальная поддержка инвалидов
101 Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам
102 Обеспечение санаторно-курортного лечения инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103 Обеспечение инвалидов техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами и (или) специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104 Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
105 Реабилитация инвалидов и ветеранов
106 Предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами и обучению пользования ими";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"010 Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100 Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:

"011 1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" жоғары атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
100 Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
101 Тұрғын үй-коммуналдық шығындар бойынша жеңілдіктер";
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"015 Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016, 018 және 030 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018 Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
297 "Облыстың еңбек басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
013 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

"011 Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
100 Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местных сообщений (кроме такси)
101 Льготы по расходам на жилищно-коммунальные услуги";
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида";
дополнить бюджетными программами 016, 018 и 030 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"016 Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
018 Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Обеспечение деятельности центров занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
по бюджетной программе 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 297 "Управление труда области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 013 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
013 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 077 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 325 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"325 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
077 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 031 бюджеттік бағдарламасы бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
031 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 327 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"327 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
001 Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 және 014 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"013 Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014 Ақпараттық жүйелер құру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 019 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"019 Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"026 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 028 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"028 Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 044 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"044 Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 045 және 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"045 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053 Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 325 с бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"325 Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
077 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 326 с бюджетной программой 031 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
031 Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить администратором бюджетных программ 327 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"327 Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 013 и 014 следующего содержания:
"013 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014 Создание информационных систем";
дополнить бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"019 Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
"026 Капитальные расходы государственного органа";
дополнить бюджетной программой 028 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"028 Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 044 следующего содержания:
"044 Реализация миграционных мероприятий на местном уровне";
дополнить бюджетными программами 045 и 053 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"045 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
053 Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 005, 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"012 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 017 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"017 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 023 және 029 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"023 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
029 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 035 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"035 Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 066, 090 және 098 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру
090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу";
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламасы бар 315 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"315 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
038 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
008 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 025, 026 және 035 бағдарламаларымен толықтырылсын:
"025 Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
026 Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
035 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу";

дополнить бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 005, 011 и 015 следующего содержания:
"012 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 017 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"017 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 023 и 029 следующего содержания:
"023 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
029 Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
дополнить бюджетной программой 035 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"035 Развитие объектов сельского хозяйства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 066, 090 и 098 следующего содержания:
"066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья
090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда";
дополнить администратором бюджетных программ 315 с бюджетной программой 038 следующего содержания:
"315 Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
038 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
008 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 025, 026 и 035 следующего содержания:
"025 Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
026 Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
035 Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";

мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасы бар 321 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"321 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
012 Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру";
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
009 Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
007 Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы бар 315 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"315 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
018 Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру";
мынадай мазмұндағы 037 және 038 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
037 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
038 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 041, 047 және 08 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"041 Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
047 Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
048 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру";
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарламасы бар 321 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"321 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
011 Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру";
мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламасы бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
024 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 321 с бюджетной программой 012 следующего содержания:
"321 Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
012 Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов";
дополнить администратором бюджетных программ 326 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
009 Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 007 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
007 Благоустройство и озеленение населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 315 с бюджетной программой 018 следующего содержания:
"315 Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
018 Благоустройство и озеленение города";
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетными программами 037 и 038 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
037 Освещение улиц населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
038 Обеспечение санитарии населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 041, 047 и 048 следующего содержания:
"041 Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
047 Содержание мест захоронений и погребение безродных
048 Благоустройство и озеленение населенных пунктов";
дополнить администратором бюджетных программ 321 с бюджетной программой 011 следующего содержания:
"321 Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
011 Благоустройство и озеленение города";
дополнить администратором бюджетных программ 326 с бюджетной программой 024 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
024 Обеспечение санитарии населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":

мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
014 Мәдениет объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 004 және 005 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 361 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"361 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
004 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
005 Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 007 және 008 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"007 Театр және музыка өнерiн қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
008 Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"012 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
018 Cпорт объектілерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 001, 002 және 003 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 323 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"323 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
001 Жергілікті деңгейде спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002 Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
003 Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 014 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
014 Развитие объектов культуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 361 с бюджетными программами 004 и 005 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"361 Управление культуры города республиканского значения, столицы
004 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
005 Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Увековечение памяти деятелей государства";
дополнить бюджетными программами 007 и 008 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Поддержка театрального и музыкального искусства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
008 Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 012 следующего содержания:
"012 Проведение социально значимых и культурных мероприятий";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
018 Развитие объектов спорта
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 323 с бюджетными программами 001, 002 и 003 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"323 Управление спорта города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере спорта
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
002 Проведение спортивных соревнований на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
003 Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасы бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
012 Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 050 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"050 Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау";
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламасы бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
009 Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 029 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"029 Газ тасымалдау жүйесін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасы бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
002 Тұқым шаруашылығын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 008, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 020, 021, 022, 025, 026 және 028 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"008 Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
010 Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
011 Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
012 Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
013 Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнің көп жылдық көшеттерiн отырғызу және өсiруді қамтамасыз ету
014 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
015 Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
016 Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
020 Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
021 Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
022 Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
025 Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
026 Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
028 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету";

дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетными программами 012 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
012 Развитие теплоэнергетической системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 050 следующего содержания:
"050 Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетной программой 009 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
009 Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения";
дополнить бюджетной программой 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"029 Развитие газотранспортной системы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 326 с бюджетными программами 002 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
002 Поддержка семеноводства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 008, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 020, 021, 022, 025, 026 и 028 следующего содержания:
"008 Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
010 Организация санитарного убоя больных животных
011 Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
012 Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
013 Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда
014 Проведение противоэпизоотических мероприятий
015 Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
016 Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
020 Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
021 Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
022 Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
025 Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
026 Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
028 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 029 және 030 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"029 Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"040 Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 041 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"041 Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 042 және 043 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"042 Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
043 Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 044 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"044 Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 045 және 047 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"045 Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 050, 051, 053, 054, 055, 056 және 057 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"050 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
053 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
054 Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
057 Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными программами 029 и 030 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"029 Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 040 следующего содержания:
"040 Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций";
дополнить бюджетной программой 041 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"041 Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 042 и 043 следующего содержания:
"042 Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
043 Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов";
дополнить бюджетной программой 044 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"044 Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 045 и 047 следующего содержания:
"045 Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";
дополнить бюджетными программами 050, 051, 053, 054, 055, 056 и 057 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"050 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
051 Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
054 Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
057 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 058, 059 және 071 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"058 Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
059 Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
071 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
068 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"068 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 002, 003 және 009 бюджеттік бағдарламалары бар 315 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"315 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
002 Суды қорғау аймақтарын, белдеулерін және ауыз сумен қаматамасыз ету көздерін санитарлық қорғау, аймақтарын белгілеу
003 Жергілікті маңызы бар авариялық қаупi ерекше республикалық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
009 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 068 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"068 Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Орман шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасы бар 315 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"315Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
016 "Жасыл белдеуді" салу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 021 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"021 Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Балық шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
006 Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетными программами 058, 059 и 071 следующего содержания:
"058 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
059 Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
071 Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
наименование бюджетной программы 068 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов" изложить в следующей редакции:
"068 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов";
дополнить администратором бюджетных программ 315 с бюджетными программами 002, 003 и 009 следующего содержания:
"315 Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
002 Установление водоохранных зон, полос и зон санитарной охраны источников питьевого снабжения
003 Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем местного значения
009 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности";
дополнить бюджетной программой 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"068 Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Лесное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 315 бюджетной программой 016 следующего содержания:
"315 Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
016 Создание "зеленого пояса"";
дополнить бюджетной программой 021 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"021 Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Рыбное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 326 бюджетной программой 006 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города реcпубликанского значения, столицы
006 Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 007, 010 және 016 бюджеттік бағдарламалары мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
007 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
010 Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 014 бюджеттік бағдарламасы бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
014 Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарын субсидиялау";
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
019 Метрополитен салуға заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 027 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"027 Алматы қаласында метрополитен салу";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 025 және 080 бюджеттік бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
025 Көлік инфрақұрылымын дамыту
080 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
001 Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетными программами 007, 010 и 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
007 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
010 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
016 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 317 бюджетной программой 014 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
014 Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 019 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
019 Увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство метрополитена
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 027 следующего содержания:
"027 Строительство метрополитена в городе Алматы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетными программами 025 и 080 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
025 Развитие транспортной инфраструктуры
080 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
040 Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 040 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
040 Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
020 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
020 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы

дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 040 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
040 Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетной программой 040 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
040 Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства":
дополнить подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетной программой 020 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы

020 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 005 және 007 бюджеттік бағдарламалары бар 326 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
005 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
007 "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 017 және 018 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"017 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
018 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 019 және 027 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"019 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
027 Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"069 Республикалық маңызы бар қалада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 026 және 031 бюджеттік бағдарламалары бар 314 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"314 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
026 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
031 Әкімшілік ғимараттар кешенін салу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалар бар 033 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен"

020 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 326 с бюджетными программами 005 и 007 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
005 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
007 Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"";
дополнить бюджетными программами 017 и 018 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"017 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
018 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 019 и 027 следующего содержания:
"019 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства";
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
дополнить администратором бюджетных программ 314 с бюджетными программами 026 и 031 следующего содержания:
"314 Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
026 Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
031 Строительство комплекса административных зданий";
дополнить бюджетной программой 033 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"033Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 315 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"315 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы бар 316 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"316 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
018 "Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалар бар 022 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"022 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы мен 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 317 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"317 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 012, 020, 021 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 318 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"318 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік активтер басқармасы
012 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
020 Алматы қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау жүйесін енгізу үшін кредит беру
021 Алматы қаласында "Медеу" БТСК" КМК "Медеу" биік таулы спорт кешенін энергия үнемдеу технологиясы жүйесін енгізу үшін кредит беру
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 325 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"319 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";

дополнить бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 315 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"315 Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 316 с бюджетной программой 018 следующего содержания:
"316 Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
018 Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"";
дополнить бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"022 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 317 с бюджетными программами 065 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"317 Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 318 с бюджетными программами 012, 020, 021 и 096 следующего содержания:
"318 Управление государственных активов города республиканского значения, столицы
012 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
020 Кредитование для внедрения системы раздельного сбора твердо-бытовых отходов в городе Алматы
021 Кредитование КГП "ВСК "Медеу" для внедрения системы энергосберегающих технологий на высокогорном спортивном комплексе "Медеу" в городе Алматы
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 319 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"319 Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";

мынадай мазмұндағы 003, 011, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"320 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
003 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
011 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау ";
мынадай мазмұндағы 100, 101 және 102 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламасымен:
"013 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
100 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101 Шұғыл шығындарға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві
102 Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резерві";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 321 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"321 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 322 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"322 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 323 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"323 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";

дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетными программами 003, 011, 065 и 096 следующего содержания:
"320 Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
011 Расходы на новые инициативы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 100, 101 и 102 следующего содержания:
"013 Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
100 Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города республиканского значения, столицы
101 Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на неотложные затраты
102 Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы на исполнение обязательств по решениям судов";
дополнить администратором бюджетных программ 321 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"321 Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 322 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"322 Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 323 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"323 Управление спорта города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 327 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"327 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 361 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"361 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 380 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"380 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
452 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
459 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
14 "Борышқа қызмет көрсету" функционалдық тобында:
1 "Борышқа қызмет көрсету" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы мен 100 және 101 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"320 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
005 Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100 Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101 Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу";
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"018 Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету";
15 "Трансферттер" функционалдық тобында:
1 "Трансферттер" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 327 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"327 Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 361 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"361 Управление культуры города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
по администратору бюджетных программ 452 "Отдел финансов района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 026 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"026 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 026 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"026 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 380 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"380 Управление туризма города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга":
в функциональной подгруппе 1 "Обслуживание долга":
дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"320 Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
005 Обслуживание долга местных исполнительных органов
100 Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101 Выплаты комиссионных за размещение займа";
дополнить бюджетной программой 018 следующего содержания:
"018 Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета";
в функциональной группе 15 "Трансферты":
в функциональной подгруппе 1 "Трансферты":

мынадай мазмұндағы 006, 007, 016, 017, 024, 029, 049, 052, 053 және 058 бюджеттік бағдарламалары бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"006 Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
007 Бюджеттік алып коюлар
016 Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
017 Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
024 Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
029 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
052 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
053 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
058 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару";
16 "Қарыздарды өтеу" функционалдық тобында:
1 "Қарыздарды өтеу" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы мен 025 және 026 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 320 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"320 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
008 Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
025 Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша
026 Қарыз шарттары бойынша";
мынадай мазмұндағы 009, 019, 027 және 057 бюджеттік бағдарламалары мен толықтырылсын:
"009 Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
019 Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
027 Республикалық бюджеттен бөлінген мақсатқа сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
057 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару".

дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетными программами 006, 007, 016, 017, 024, 029, 049, 052, 053 и 058 следующего содержания:
"320 Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
006 Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
007 Бюджетные изъятия
016 Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
017 Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
024 Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
049 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
052 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
053 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
058 Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 16 "Погашение займов":
в функциональной подгруппе 1 "Погашение займов":
дополнить администратором бюджетных программ 320 с бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 025 и 026 следующего содержания:
"320Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
008 Погашение долга местного исполнительного органа
025 По государственным эмиссионным ценным бумагам
026 По договорам займа";
дополнить бюджетными программами 009, 019, 027 и 057 следующего содержания:
"009Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
019Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
027Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
057 Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Ә. Смайылов

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов