Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 82 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 18473 болып тіркелді
"Кинематография туралы" 2019 жылғы 3 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес фильмге прокаттау куәлігінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мәдениет және өнер істері департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін күнтізбелік екі күн ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы тармақпен көзделген іс-шара орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шараның орындалуы туралы мәлімет ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 1 сәуірдегі
№ 82 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Фильмге прокаттау куәлігі
Фильмнің атауы: ___________________________________________________________
Өндіруші ел: _______________________________________________________________
Өндіруші cтудия: ___________________________________________________________
Өндіріс жылы: _____________________________________________________________
Фильмнің форматы: ________________________________________________________
Фильмнің хронометражы: ___________________________________________________
Сценарий авторы (лары) : ____________________________________________________
Қоюшы режиссер (лер): _____________________________________________________
Қоюшы оператор(лар): ______________________________________________________
Қоюшы суретші (лер): _______________________________________________________
Музыкалық шығарманың авторы (лары): _______________________________________
Продюсер (лер): ____________________________________________________________
Фильм серияларының саны: __________________________________________________
Фильмнің жанры: __________________________________________________________
Фильм тілі: ________________________________________________________________
Дубляж немесе субтитр, не кадр сыртындағы аударманың болуы
(прокатталуы шектеулі фильмдерді, прокатталуы және көрсетілуі телеарналарда жүзеге
асырылатын фильмдерді қоспағанда): _________________________________________
Түрі: _____________________________________________________________________
Фильмге құқық ________________ тиесілі: _____________________________________
Фильмді пайдалану құқығының санаты:________________________________________
Фильмді пайдалану құқықтарының қолданылу мерзімі: _________ бастап, дейін:______
Жас санаты белгісі:_________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(уәкілетті тұлғаның тегі және аты-жөні)
Уәкілетті тұлғаның электрондық қолы
__________________________________________________________________________

Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 апреля 2019 года № 82. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2019 года № 18473
В соответствии с пунктом 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 3 января 2019 года "О кинематографии" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму прокатного удостоверения на фильм согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по делам культуры и искусства Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после введения в действие настоящего приказа размещение его на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Утверждена
приказом Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 1 апреля 2019 года № 82
форма
Прокатное удостоверение на фильм
Наименование фильма: __________________________________________________________
Страна-производитель: __________________________________________________________
Студия-производитель: __________________________________________________________
Год производства: ______________________________________________________________
Формат фильма: ________________________________________________________________
Хронометраж фильма: ___________________________________________________________
Автор (ы) сценария: _____________________________________________________________
Режиссер (ы)-постановщик(и): ____________________________________________________
Оператор (ы)-постановщик(и): ____________________________________________________
Художник (и)-постановщик(и): ____________________________________________________
Автор (ы) музыкального произведения: _____________________________________________
Продюсер (ы): __________________________________________________________________
Количество серий фильма: ________________________________________________________
Жанр фильма: __________________________________________________________________
Язык фильма: ___________________________________________________________________
Наличие дубляжа либо субтитров, либо закадрового перевода (за исключением фильмов
ограниченного проката и фильмов, прокат и показ которых осуществляются на телеканалах):
_______________________________________________________________________________
Вид: __________________________________________________________________________
Права на фильм на территории _______________ принадлежат: ________________________
Категория прав использования фильма: _____________________________________________
Срок действия прав использования фильма от:____________ до:________________________
Знак возрастной категории: _______________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(фамилия и инициалы уполномоченного лица)
Электронная подпись уполномоченного лица ________________________________________