"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 52 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 43/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 28 маусымда № 18922 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 52 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11813 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қаржылық, материалдық-техникалық және медициналық қамтамасыз ету қызметінің Экономика және қаржы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы ұлттық қауіпсіздік
генерал-майоры К. Мәсімов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_______________________
2019 жылғы "___" ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2019 жылғы 25 маусымдағы
№ 43/қе бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2015 жылғы 23 маусымдағы
№ 52 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың нормалары
Р/с №
Атауы
Кадр құрамының қанша санына (үй-жайға, бөлімшеге) есептелген
Өлшем бірлігі
Норма бойынша тиісті саны
Қызмет ету мерзімі (жыл)
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 52 "Об утверждении норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 июня 2019 года № 43/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2019 года № 18922
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 52 "Об утверждении норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11813, опубликованный 14 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
норму снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту экономики и финансов Службы финансового, материально-технического и медицинского обеспечения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его первого официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
генерал-майор национальной безопасности
К. Масимов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
____________________
"___" _______ 2019 года
Приложение
к приказу Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 25 июня 2019 года № 43/қе
Утверждены приказом
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 23 июня 2015 года № 52
Нормы снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан
№ п/п
Наименование
На какое количество кадрового состава (помещений, подразделений) рассчитано
Единица измерения
Количество, положенное по норме
Срок службы (год)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7